Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами
Євросоюз не запроваджуватиме у 2022 році так звану Європейську систему інформації про подорожі та авторизації (ETIAS), яка передбачає обов’язкову оплату 7 євро за дозвіл на поїздки по безвізу.


Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на документи профільної агенції ЄС EU-LISA.

«Євросоюз відклав на завершення 2022 запуск системи ETIAS, за якою подорожуючі з безвізових країн мають платити збір у 7 євро раз на три роки для авторизації своїх поїздок, що означає, що ця оплата не стане обов’язковою для громадян України до 2023 року», – йдеться у повідомленні.

Читати  5 найнебезпечніших доріг у світі

Як повідомлялося, до кінця 2021 року Європейський Союз мав запровадити так звану Європейську систему інформації про подорожі та авторизації (ETIAS), дія якої поширюватиметься також на треті країни, що мають безвізовий режим поїздок до ЄС.

Це означає, що перед поїздкою до ЄС власник українського паспорта буде зобов’язаний пройти процедуру реєстрації на спеціальному сайті та одноразово сплатити адміністративний збір у 7 євро, в еквіваленті. Така реєстрація буде чинною протягом наступних 3 років та передбачатиме можливість багаторазових поїздок до країн Євросоюзу.

Читати  У Дніпрі темою фестивалю ковалів стане постапокаліпсис

Єврокомісія окремо наголошує, що введення в дію системи реєстрації ETIAS не означає повернення до візового режиму поїздок до ЄС.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *