Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Стюардеси зберігають усілякі таємниці. Пасажири можуть навіть не здогадуватися, що насправді відбувається на борту літака.Багато з нас поняття не мають, чому світло приглушується при посадці або те, що можуть сидіти поруч з людськими органами. Отож, 8 секретів стюардес.

Загорнуті навушники – не нові

Навіть, якщо дають загорнуту гарнітуру, це не означає, що вона абсолютно нова. Після використання їх очищають та запаковують знову.

Вода для кави та чаю – брудна

Питна вода, яка використовується для приготування кави та чаю, є в місткостях, що могли ніколи не очищатися – там норма бактерій перевищується в декілька разів. Тому пити на борту краще лише бутельовану рідину.

Читати  Стюардеса розповіла, що буде, якщо у літак влучить блискавка

Причина згасання світла при посадці

При нічних посадках в салоні приглушують світло. Роблять це для того, щоб очі пасажирів легше звикнули до темряви в разі позаштатної ситуації.

Бортпровідникам не платять за “час на землі”

Вони отримають плату лише за години польоту. Той час, що витрачений на укладання мішків в сміттєві ящики, чи ще щось – не оплачується.

Читати  Майже без обмежень: Швеція скасує низку коронавірусних заборон з 29 вересня

Під час більшості польотів перевозять органи людини

У величезній кількості внутрішніх рейсів є людські рештки або органи. Просто пасажирам про це невідомо.

Двері туалету можна відкрити ззовні

Стюардеси мають власний ключ на випадок непередбаченого застрягання пасажира у вбиральні. Досить підняти відкидну стулку із зображенням сигарети й повернути засувку, щоб розблокувати двері.

Справжня причина вимкнення пристроїв

Як тільки заходите в літак, й починається інструктаж з правил безпеки, вас просять вимкнути електронні пристрої, бо вони можуть збивати літак. Насправді ж, цього не станеться, їх потрібно вимкнути, бо вони можуть дратувати пілотів.

Читати  Стюардеса назвала одну обов'язкову дію, яку має виконати кожен пасажир після посадки в літак

Правда про кисневі маски

Якщо кисневі маски падають, у вас залишається приблизно 15 хвилин кисню з моменту їх витягування. Цього часу більш ніж достатньо для того, щоб пілот знизив літак до тієї висоти, де ви зможете нормально дихати. На великій висоті у вас є 15 – 20 секунд до того, як ви втратите свідомість.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *