Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Українська авіакомпанія Windrose заявила про старт продажу квитків за трьома напрямками в Італію, які будуть обслуговуватися в літній період.

Одним з таких напрямків стане Бріндізі – місто, в яке авіакомпанія ніколи раніше не літала. Перший рейс в цей аеропорт, що знаходиться в регіоні Апулія на Адріатичному узбережжі Італії, буде виконаний 30 травня. Польотна програма триватиме до 3 жовтня.Згідно з даними системи бронювання авіакомпанії, рейси будуть виконуватися з Києва по п’ятницях.

Читати  Птушкін розповів про головний недолік роботи ведучим "Орла і Решки"

З 29 травня по 3 жовтня Windrose буде літати в Ламеція Терме, регіон Калабрія, Тірренське узбережжя. Рейси виконуватимуться з Києва (вівторок, п’ятниця, субота) та Харкова (по п’ятницях). Відзначимо, що раніше Windrose не виконувала регулярні рейси з Харківського аеропорту, однак протягом декількох років обслуговує чартерні рейси до Туреччини та Єгипту.

З 6 червня по 19 вересня будуть виконуватися рейси в Анкону, регіон Марке, Адріатичне узбережжя. Рейси, згідно з розкладом на сайті перевізника, будуть виконуватися по суботах.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *