Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Ключовими локаціями стануть Київське море і набережна Вишгорода, парк “Межигір’я”, місця Трипільської культури (с. Трипілля), місто 25 музеїв (м.Переяслав), Чорнобильська зона та інші.Новий туристичний проєкт “Водний маршрут по Дніпру” реалізують в Київській області. Про це повідомили в прес-службі Київської обласної державної адміністрації.

“Проєкт передбачає розкриття та покращення туристичного потенціалу міст на Дніпрі, створення нових туристичних продуктів та магнітів у тісній співпраці з місцевими органами влади та бізнесом. Такі заходи дозволять відродити та зберегти велику кількість об’єктів історико-культурної спадщини”, – зазначила заступник голови Київської обласної державної адміністрації Тетяна Щербак.

Читати  "Нафтовий" туристичний маршрут презентує Дрогобич

У свою чергу глава Державного агентства розвитку туризму Мар’яна Олеськів зазначила, що Київська область першою системно почала підготовку до реалізації туристичного проекту, в якому використовують туристичний потенціал річки Дніпро.

Ключовими локаціями “Водного маршруту по Дніпру” стануть Київське море і набережна Вишгорода, парк “Межигір’я”, місця Трипільської культури (с. Трипілля), місто 25 музеїв (м.Переяслав), Чорнобильська зона, Вишгородський державний історико-культурний заповідник, парк ” Київська Русь “(с. Копачів), м Ржищів та місця сили, парк” Олександрія “(м Біла Церква), гора Тотоха (Медвинська ОТГ), Шевченківські місця (Яготин).

Читати  Ліверпуль втратив цінність: місто одностайно виключили зі списку ЮНЕСКО

Як відзначили в ОДА, Першочерговий акцент на ключових річкових локаціях дозволять в подальшому включити до програм розвитку територій місця у більшому радіусі, що дозволить активізувати процеси створення туристичних маршрутів та інфраструктури практично по всій території Київської області.

“Загальна підготовча робота допоможе створити конкурентоспроможні туристичні продукти та цікаву мережу маршрутів з подальшою їх маркуванням і просуванням”, – додала Щербак.

Читати  Данія спростила правила в’їзду з України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *