Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Популярний міжнародний туристичний портал Lonely Planet визначив найкращі туристичні напрямки та персоналії у сфері туризму в рамках щорічного конкурсу Best in Travel 2021.Best in Travel 2021 за версією Lonely Planet

  • Оповідач року – Сорая Абдель-Хаді, яка ставить собі за мету допомогу людям приймати більш усвідомлені рішення про подорожі та досліджувати природний світ, навіть якщо вони не можуть відправитися далеко від дому.
  • Піший маршрут року – Le Vie di Dante (шлях Данте) в Італії, що пропонує туристам пройтися по знакових місцях з біографії автора “Божественної комедії”.
  • Найкраща програма з порятунку дикої природи – Руанда, чия програма охорони природи допомогла врятувати дику гірську горилу, що знаходиться під загрозою зникнення, і в процесі створила новий план сталого збереження дикої природи в регіоні.
  • Напрямок, що найкраще розвивається – острови Антигуа і Барбуда, які після руйнівного урагану Ірма в 2017 році зробили великі кроки щодо сприяння сталому розвитку по всій країні.
  • Найкращий туристичний маршрут на поїзді – Rocky Mountaineer в Канаді, організатори якого заради збереження краси суворих Скелястих гір здійснили кроки зі скорочення викидів вуглекислого газу, збільшення утилізації відходів на борту і партнерства з організаціями із захисту місцевої дикої природи.
  • Кращий гастрономічний напрямок – Греція, яка завдяки своїм ринкам органічних продуктів, родючим диким травам і острівним перевезенням морепродуктів є лідером серед найбільш стійких продовольчих регіонів світу.
  • Кращий велосипедний маршрут – дорога Virginia Mountain Bike Trail в США, що пропонує туристам майже 500 миль для байкпакінгу (суміш між велосипедним туризмом і альпінізмом).
  • Найкраще житло – розкішний готель Grootberg Lodge в Намібії з низьким рівнем впливу на навколишнє середовище, який допомагає зберегти популяції левів і чорних носорогів завдяки розширенню прав і можливостей громад.
  • Найкращі острови– острови архіпелагу Палау в Мікронезії, які після десятиліття прогресивної політики, захисних заходів і зобов’язань з боку відвідувачів вийшли в авангард екологічної стійкості.
  • Кращий міський напрямок – Гетеборг у Швеції, який до 2030 року має намір стати незалежним від викопних ресурсів.
Читати  Від Бурдж Халіфи до Музею майбутнього: 5 must-visit локацій в Дубаї

Як бачимо, коронавірус дав ще більше можливостей для пріоритетного розвитку сталого зеленого туризму, для чого в Україні є дуже навіть непогані умови.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *