Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами
У межах туристичного кластеру на Боржавських полонинах інвестори планують звести близько 7 курортів.

Роботи розпочнуться вже цьогоріч, заявив на Всеукраїнському форумі “Україна 30. Інфраструктура” юридичний консультант компанії “Боржава Есет” Юрій ЧижмарьЧижмарь розповів, що саме в цьому кластері в Карпатах створять перший в Україні гондольний витяг – туристів вивозитимуть в гори витягом завдовжки 4 км. Відповідно, траса для катання буде ще більшою.

Читати  20 мільйонів витратять на реставрацію вілли "Гопляна" в Трускавці

За його словами, в цей проєкт вже інвестовано 25 млн євро. Надалі інвестор планує влити в туристичний кластер на Боржаві ще 250-300 млн євро.

“Але без співпраці з державою такого рівня проєкт неможливо втілити. Мова йде про інфраструктуру (водовідведення, каналізація, дорожнє покриття) та пільгове оподаткування”, – зазначив він.

Також спікер зауважив, що в Карпатах необхідне зонування територій.

Читати  В Албанії побудують другий міжнародний аеропорт

“На одній і тій же території не може одночасно втілюватися туристичний проєкт та промисловий. Сучасні гірськолижні курорти – це курорти 365 днів. Для того, щоб були туристи, там потрібні краєвиди та пейзажі. На жаль, діяльністю лісівників часто схили гір паплюжаться. Тому в Держлісагентстві мають також це розуміти та сприяти розвитку туризму в регіоні”, – наголосив Чижмарь.

Читати  Занзібар чи Мальдіви: маловідома локація в Україні нагадує іноземний курорт
Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *