Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Велосипед, який доповнював графіті британського вуличного художника Бенксі в Ноттінгемі, пропав.Імовірно він був вкрадений. Графіті з’явилося 13 жовтня. На ньому була зображена дівчинка, яка крутить велосипедне колесо, як обруч. Поруч стояв старий велосипед з одним колесом, він був пристебнутий до стовпа поруч з салоном краси.

23 листопада, на його місце був поставлений гірський велосипед. Підміну помітила шкільна вчителька, яка підійшла подивитися на графіті.

Читати  5 місць у світі, які ви навряд чи зможете коли-небудь відвідати

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Велосипед, который дополнял граффити британского уличного художника Бэнкси в Ноттингеме, пропал.Предположительно он был украден. Граффити появилось 13 октября. На нем была изображена девочка, которая крутит велосипедное колесо, как обруч. Рядом стоял старый велосипед с одним колесом, он был пристегнут к столбу рядом с салоном красоты.

23 ноября, на его место был поставлен горный велосипед. Подмену заметила школьная учительница, которая подошла посмотреть на граффити.

Читати  На березі лагуни з рифом та кораловими садами: в Єгипті збудують новий елітний курорт

 


Fatal error: Cannot redeclare move_comment_field_to_bottom() (previously declared in /home/d86458/public_html/travelnews.com.ua/wp-content/themes/papr/comments.php:9) in /home/d86458/public_html/travelnews.com.ua/wp-content/themes/papr/comments.php on line 9