Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами
У Миколаєві в межах транскордонного проєкту «Туризм, спадщина і творчість» стартує набір учасників для «Школи креативного туризму».

Як повідомив керівник громадської організації «Фонд розвитку Миколаєва» Михайло Золотухін, тут будуть навчати майбутніх засновників стартапів у сфері креативного туризму.«У тренінгах можуть взяти участь представники бізнесу, культурної, туристичної, освітньої сфер, які мають креативні ідеї щодо створення культурних продуктів і хочуть втілити їх у життя», – розповів Золотухін.

Читати  7 місць Праги, які варто відвідати

За його словами, проєкт сприятиме зміцненню малого та середнього підприємництва і стимулюватиме виникненню нових стартапів та впровадженню нових підходів у сфері туризму.

Відбір учасників тренінгу відбуватиметься на конкурсній основі.

У пріоритеті такі сфери креативного туризму, як гастрономія та кулінарні практики, ремесла та образотворче мистецтво, подієвий туризм (народні свята, дні сіл, фестивалі), заходи активного туризму з використанням надбань, знань, традицій українського народу.

Читати  У Канаді роздають по 100 доларів туристам, які повинні відвідати Оттаву: на яких умовах

Грузино-україно-болгарський проєкт «Туризм, спадщина і творчість» в Україні реалізує ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» за кошти Європейського Союзу. Він спрямований на єднання зусиль бізнесу, громадськості та місцевої влади для формування туристичного кластера, який ґрунтується на креативному поєднанні культурної спадщини місцевих громад Миколаївщини, Кахетії та Північно-Східного регіону Болгарії.

Проєкт планують реалізувати впродовж двох років. Його загальна вартість становить 900 тисяч 173 євро, з них бюджет для України – 208 тисяч 450 євро.

Читати  Угорщина закриває кордон з вересня, проте є винятки

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *