Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами
В урочищі Городище на Івано-Франківщині лісівники облаштували новий оглядовий майданчик для туристів.

Про це повідомляє Івано-Франківське обласне управління лісового та мисливського господарства.«Людвиківське лісництво славиться розгалуженою сіткою лісових доріг. Будівництво шляхів розпочалося у 2008 році та триває до сьогодні. Традицією для лісівників вже стало облаштування на лісових шляхах оглядових майданчиків, адже неймовірні краєвиди ялицево-букових лісів Бойківщини заслуговують на увагу. Урочище Городище не стало винятком. Саме тут нещодавно пролягла новозбудована лісівниками Вигодського лісгоспу лісова дорога і на місці, з якого відкривається панорама 10 карпатських вершин, працівники облаштували оглядовий майданчик», – йдеться в повідомленні.

Читати  Дмитро Комаров показав місце, де за легендою, зустрілися Адам і Єва

За словами головного лісничого Людвиківського лісництва Михайла Павлика, з майданчика, зокрема, можна споглядати гору Гургулат, Круглу, Гребеник, крім того, добре видно звідси Плешу, Яйко Ілемське та Багонку.

Будівництво майданчика обійшлося лісгоспу близько у 50 тисяч гривень.

Як нагадали в управлінні, у 2018 році лісівники Вигодського лісгоспу облаштували перший оглядовий майданчик на Вишківському перевалі. Звідти відкриваються чудові краєвиди львівської Рожанки та Славська, а також неймовірні краєвиди урочищ Сіда, Городище та гірський хребет Вишківських Горган. Майданчик, за словами лісівників, дуже полюбився відвідувачам.

Читати  До Європи за 5 євро: Ryanair відкрив різдвяний розпродаж квитків з України

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *