Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами
У курортному Бердянську Запорізької області за 1,3 мільйона гривень планують розробити 3D-мапу міста, оновити туристичний сайт і створити промовідео.


Як повідомляє “Бердянськ 24”, про це заявила начальник відділу реклами курорту та туризму виконавчого комітету Бердянської міської ради Вікторія Міщенко під час зустрічі місцевої влади з керівниками баз відпочинку, санаторіїв та дитячих оздоровчих закладів міста.

Так, за словами Міщенко, за бюджетний кошт планується реклама міста в 25 найбільших торговельних центрах України, промовідео про курортний Бердянськ з розміщенням на платформі YouTube та підключенням таргетованої реклами, розроблення 3D-мапи міста з аеропанорамами, виготовлення поліграфічної продукції, оновлення туристичного сайту міста.

Читати  Херсонщина – унікальна територія

На популяризування курортної привабливості Бердянська збираються виділити 1,3 млн гривень. Розраховують на взаємодію між владою та представниками курортного бізнесу.

Крім того, Вікторія Міщенко запропонувала місцевим бізнесменам налагодити співпрацю з колегами з прилеглих до Бердянська територій, які пропонують цікаві розваги.

Секретар міської ради Олександр Свідло також повідомив, що Бердянськ бере участь у роботі Національної туристичної організації, яка спільно з німецьким товариством GIZ планує реалізувати ідею про створення 110 туристичних локацій в Україні. Бердянськ разом з іншими населеними пунктами області може увійти до складу цієї великої туристичної локації. Крім того, Свідло запропонував представникам місцевого бізнесу вносити свої пропозиції до міської програми з популяризування курорту.

Читати  У нацпарку «Синевир» для туристів облаштували 40-метрові мости на екостежці

За результатами спілкування учасники зустрічі домовилися створити ініціативну групу, яка надасть свої пропозиції щодо організації форми взаємодії курортної сфери і влади. Склад цієї ініціативної групи сформують з усіх охочих.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *