Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Нещодавно в Україні з’явилася ще одна авіакомпанія – Bees Airline. Лоукостер оновив салон і перефарбував один зі своїх літаків Boeing 737-800.Авіаперевізник прибрав крісла, які раніше використовувала МАУ – колишній експлуатант авіалайнера, і замінив їх на нові тонкіші. Тепер в салоні максимально можливе число сидінь – 189.

Щоб простіше та швидше прибирати салони – крісла покриті шкірзамінником. Також це дозволяє не використовувати одноразові підголівники.
Перші два літаки Bees Airline випущені у 2010 році й мають простий салон зі звичайними багажними полицями та стандартним підсвічуванням. Сучасніші Boeing 737-800 оснащені інтер’єром Sky Interior з різнобарвним світлодіодним підсвічуванням і збільшеними поличками для ручної поклажі.

Читати  Три південні області України спільно розвиватимуть туризм

Що відомо про Bees Airline?

Авіакомпанія була зареєстрована наприкінці 2019 року. Згідно з відкритими даними, власником є український підприємець Сергій Смирний. На сьогодні з авіаперевізником працюють туроператори TPG та TEZ TOUR.

Рейси виконуються з аеропорту “Київ”, який є аеропортом базування Bees Airline. На початку авіапарк матиме два повітряних середньомагістральних судна типу Boeing 737-800 NG на 189 місць та вже незабаром флот поповниться ще двома літаками цього типу. У 2022 році флот налічуватиме вже шість літаків.

Читати  500 млн доларів інвестицій: OKKO планує почати будівництво гірськолижного курорту в Карпатах

Цінова політика – приблизно 1000 – 1500 гривень за один квиток.

 

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *