Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами
Верховна Рада ухвалила в цілому закон “Про приєднання України до Розширеної часткової Угоди про культурні маршрути” (№0080).

Як передає кореспондент Укрінформу, рішення підтримали 336 народних депутатів.У пояснювальній записці зазначається, що документ розроблено для приєднання України до Розширеної часткової угоди Ради Європи про культурні маршрути. Очікується, що це сприятиме розвитку якісного культурного туризму шляхом ініціювання та участі у транскордонних культурних маршрутах, мета яких – підвищення обізнаності про культурну спадщину з фокусом на символічні для європейської єдності, історії, культури теми.

Читати  ТОП-5 національних парків України: куди поїхати у вихідні

Уточнюється, що приєднання до Угоди дасть змогу Україні не лише долучатися до існуючих культурних маршрутів, а й самій ініціювати номінації, просуваючи власні історичні і культурні наративи.

“Територією України проходять декілька сертифікованих культурних маршрутів: Via Regia (шлях, який з раннього середньовіччя поєднує Східну і Західну Європу, пропонуючи різноманітні тревел-опції, від традиційного паломництва до подорожей поїздом) та “Європейський маршрут індустріальної спадщини” (культурний маршрут, який представляє спільну європейську пам’ять про наукові відкриття, технологічні інновації і соціальні зрушення в Європі, пов’язані з індустріальною революцією, приваблюючи туристів до індустріальних локацій)”, – ідеться у пояснювальній записці.

Читати  Традиційний парад до Дня подяки у США пройшов майже без глядачів

Розширена часткова угода про культурні маршрути сприяє розробленню та промоції концепції культурних маршрутів у всіх її аспектах. Вона спрямована на формування спільного культурного простору шляхом популяризуванняї європейської ідентичності та приналежності через знання й обізнаність про культурну спадщину Європи, розвиток культурних зв’язків і діалогу в Європі, промоцію якісного та сталого транскордонного туризму, а також інших пов’язаних із цим заходів.

Читати  Туніс знімає 7-денний карантин для іноземних туристів: коли це станеться

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *