Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами
Прем’єр-міністри України та Хорватії Денис Шмигаль і Андрей Пленкович обговорили активізацію економічного співробітництва, розвиток політичного діалогу та відновлення туризму.


Онлайн-зустріч відбулася 10 червня, передає Урядовий портал.

Зокрема, Шмигаль зауважив, що підтримання на високому рівні активного двостороннього політичного діалогу між країнами – важливий складник розвитку відносин.

Він також подякував хорватському колезі за прийняття пропозиції відвідати Україну в серпні та взяти участь в установчому саміті Кримської платформи.

Читати  Що варто знати мандрівникам перед поїздкою в Португалію

«Ваша участь в установчому саміті «Кримської платформи» і підписання двосторонньої Спільної декларації про європейську перспективу України стало б потужним кроком до зміцнення нашого партнерства», – зазначив глава українського уряду.

Співрозмовники також обговорили боротьбу з поширенням COVID-19. Шмигаль відзначив нарощення темпи вакцинації населення України та висловив сподівання, що найближчим часом епідемічна ситуація в обох країнах набагато поліпшиться.

У цьому контексті очільники урядів України та Хорватії порушили питання відновлення туризму, зокрема можливості взаємного спрощення в’їзду для громадян.

Читати  Не лише спа-готелі та Стамбул: у Туреччині стає популярною ще одна локація

«Розраховуємо, що цього літа ситуація у сфері туризму значно покращиться, зокрема завдяки запровадженню цифрових сертифікатів. Наразі наша команда активно працює над розробленням такого документа відповідно до стандартів ЄС. Водночас сподіваємося, що ми зможемо відкрити кордони для туристів із наших країн, використовуючи інші наявні інструменти», – сказав Прем’єр-міністр України.

Під час зустрічі також ішлося про посилення торгівельно-економічного співробітництва. Глава українського уряду повідомив хорватській стороні, що Україна зробила важливий крок для створення повноцінного фондового ринку, який відкриє нові можливості для іноземних інвесторів.

Читати  Авіакомпанія пропонує пообідати на борту літака: скільки це коштує

Своєю чергою очільник уряду Хорватії висловив зацікавленість в участі українських компаній у відновленні інфраструктури в його країні, яка постраждала від землетрусу в грудні торік.

Шмигаль подякував Хорватії за послідовну підтримку суверенітету і територіальної цілісності, а також європейської та євроатлантичної інтеграції України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *