Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Британський турист відпочивав з дружиною в Іспанії. Вони замовили стейк в ресторані на Майорці, але лишилися незадоволені якістю їжі. Через це між клієнтом та офіціантом виникла сварка.Вона переросла в бійку, в результаті якої обидва отримали ножові поранення один від одного. Наразі стан обох чоловіків стабільний.

Бійка за м’ясо в ресторані

Інцидент стався в ресторані Don Denis на курорті Кан-Пікафорт близько 19:00 26 серпня. За словами очевидців, один з клієнтів був незадоволений якістю м’яса, яке подали його дружині, і пішов сваритися з персоналом закладу.

Читати  У Кам’янці-Подільському за креативні селфі в музеях даруватимуть подарунки

Між чоловіками зав’язалася бійка. Відпочивальник ніби то був озброєний ножем, оскільки офіціант запевняє, що не мав зброї. Менеджер закладу характеризує свого працівника як неконфліктну особу.

Обидва отримали ножові поранення, туриста госпіталізували через значну крововтрату. Інший учасник бійки також потрапив до лікарні, але з меншими ушкодженнями.

Місцева поліція не стала розголошувати інформацію про інцидент та відмовилася розкривати імена учасників бійки. Співробітники правоохоронних органів продовжують вести розслідування.

Читати  На Львівщині створили 3D-тур пам’ятками ЮНЕСКО

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *