Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Туреччина – країна, розташована на двох континентах: у південно-західній частині Азії та на півдні Європи. Турецький берег омивається одразу чотирма морями: Середземним, Егейським, Чорним та Мармуровим. Та чи варто летіти в Туреччину в грудні? Розповідаємо, яка там погода, а також температура повітря та води.Турецькі пляжі вважаються найчистішими у світі, а рівень обслуговування тут зразковий: персонал знає по кілька іноземних мов, готелі – бездоганно чисті, ціни – демократичні. Окрім цього, Туреччина підійде як для відпочинку на пляжі під спекотним сонцем, так і для катання на лижах, сезон якого починається на початку грудня.

Відпочинок у Туреччині в грудні

Зими в Туреччині відрізняються від тих, до яких ми звикли, адже турецький клімат м’який та помірний. Середня температура повітря вдень у грудні тут коливається в межах +17 °C, хоча північні регіони трохи холодніші. А ось вночі стовпчик термометра опускається до +6 °C.

Читати  Карантин в Україні хочуть продовжити до листопада

Тому в грудні багато туристів відправляються на гірськолижні курорти, серед яких найкращими вважаються Улудаг, Паландокен, Сарикамиш, Карталкая, Картепе та Ерджієс.

Хоч Туреччина – країна з відносно молодим гірськолижним спортом, проте ця індустрія тут активно розвивається: з’являються спеціальні траси для альпіністів та гірськолижні школи. Щороку у Туреччині збільшується потік туристів, які прагнуть побачити засніжені схили Північних Анатолійських гір та відвідати відпочинкові гірськолижні бази. Такий відпочинок підійде як для гірськолижників-початківців, так і для професіоналів.

Читати  Маски більше не обов'язкові: в аеропорту Амстердаму діють нові правила

Для тих, хто цікавиться історією та архітектурою, грудень – чудовий час для екскурсійного відпочинку. Прекрасним місцем для екскурсії є Стамбул, адже тут можна відвідати Султанахмет, центр старого Стамбулу, всіяний найвідомішими та найвеличнішими будівлями міста: тут можна побачити Софійський собор, Блакитну мечеть, Палац Топкапи, Цистерну Базиліка та багато іншого. А щоб зануритись в справжню атмосферу східної магії, можна пройтись вуличками самобутніх турецьких базарів.

Читати  Розкіш без грошей: 9 способів безкоштовно розважитися в Дубаї

Також у грудні та січні в Туреччині відкривається фестивальний сезон: 1 грудня в Анкарі розпочався ярмарок сувенірів, а вже з 10 по 17 грудня туристи зможуть відвідати фестиваль дервішів Шеб-і-Аруз в Коньї, який присвячений філософу-суфію та класику перської поезії Джелаладдіну Румі.

Відвідуючи Туреччину в грудні, не варто оминати ресторани та кафе, адже турецька кухня – невід’ємна складова місцевого колориту та традицій.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *