Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Популярний пляж Майя Бей в Таїланді прийняв перших туристів. Відомо, що робота туристичної локації тимчасово зупинилася через низку причин.У 2018 році бухту закрили для відвідування. Стрімкий наплив туристів завдав шкоди навколишньому середовищу.

Пляж Майя Бей: що відомо про туристичну принаду Таїланду

Легендарний пляж розташованій в Андаманському морі. Локація стала особливо популярною після виходу у 2000 році фільму “Пляж” з голлівудським актором Леонардо Ді Капріо. У 2008 році кількість туристів зросла до 170 осіб на день, а до 2018 року їхня кількість зросла приблизно до 5000 відвідувачів. Це призвело до гибелі більшості коралових рифів.

Читати  5 причин відвідати Фінляндію – найщасливішу країну у світі

Відкриття пляжу було заплановане на літо 2021 року, проте у зв’язку із поширенням COVID-19, влада відтермінувала процес.

Зараз екосистема острова відновилася.

Акули повернулися, коралові рифи знову розростаються, а вода стає прозорою. Це доводить, що природа зцілиться, якщо ми дамо їй час, і ми повинні потрудитися, щоб так і було,
– зазначив губернатор Управління з туризму Таїланду Ютасак Супасорн.

Читати  Через чергу в туалет: пілот і стюардеса побилися на очах у пасажирів

За його словами, одночасно відвідати острів зможуть не більше 375 осіб. Купатися туристам поки що заборонено, а човни можуть причалювати лише у певних місцях, щоб повторно не пошкодити коралові рифи.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *