Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

З 15 липня 2020 року право в’їзду до Угорщини мають громадяни України:

1) які є членами сім’ї громадян Угорщини;2) які мають дійсний дозвіл на постійне проживання в Угорщині та члени їх сімей;
3) які мають дійсний дозвіл на тимчасове проживання в Угорщині, що дає право перебувати на території країни більше 90 днів;
4) які прибувають з країн із середнім рівнем розповсюдження коронавірусу;
5) які прибувають із країн з низьким рівнем розповсюдження коронавірусу (не віднесені ні до жовтої, ні до червоної категорії);
6) в рамках тридцятикілометрової зони на термін до 24 годин.

Про це повідомляє пресслужба Державного агентства розвитку туризму України в Facebook.

Ukrajna Magyarországi Nagykövetsége / Embassy of Ukraine to Hungary повідомляє, що в інших випадках, у т.ч. коли особа прибуває з країни з високим рівнем розповсюдження коронавірусу, зокрема й з України, в’їзд в Угорщину можливий лише після отримання дозволу угорської поліції.

Читати  Вперше за 45 років: у Барселоні відкрили нову вежу собору Саграда Фамілія

Зокрема, за наявності достатніх підстав (судовий процес, працевлаштування, лікування, навчання, похорон тощо) потрібно заповнити угорською або англійською мовою та подати електронну заявку, доступну за посиланням: https://ugyintezes.police.hu/en/uj-ugy-inditasa/.

Відповідь надходить, як правило, протягом 48 годин. Рішення про задоволення клопотання, яке надсилається на електронну адресу, вказану в процесі формування запиту, необхідно продемонструвати на кордоні (друкований варіант або на екрані мобільного пристрою).

Громадяни України, які вказані у пунктах 1- 4 та прибувають з країн з середнім та високим рівнями розповсюдження коронавірусу, можуть бути звільнені від карантину за наявності довідки органу охорони здоров’я щодо результатів двох негативних тестів на COVID-19 (SARS-CoV-2 teszt) з різницею видачі щонайменше у 48 годин. Довідка має бути видана протягом останніх п’яти днів та оформлена англійською чи угорською мовами або перекладена на вказані мови.

Читати  На Вінниччині презентували концепцію Подільського шляху святого Якова

Станом на сьогоднішній день громадяни України, які бажають ТРАНЗИТОМ перетнути територію Угорщини, не потребують отримання індивідуального дозволу для транзиту, якщо вони повертаються в Україну, а також у разі коли:

особа надає згоду пройти перевірку на наявність COVID-19 та не має ознак підозри на інфекцію;
 особа відповідає всім вимогам для в’їзду, визначеним Кодексом Шенгенських кордонів (біометричний паспорт, віза, медична страховка, яка діє на території Європи, фінансове забезпечення);
у особи наявний документ, що підтверджує право на в’їзд у країну призначення (в залежності від вимог конкретної країни: дозвіл на проживання, робоча віза, бронювання готелю, документ на право власності нерухомості, результати тестів на вірус тощо), а також, за необхідності, документи, що підтверджують можливість Вашого в’їзду до інших транзитних країн (Румунія, Сербія, Хорватія, Словенія, Австрія, Словаччина).

Читати  Вперше за два роки: у Венеції знову проходить легендарний карнавал

На українсько-угорському кордоні для транзиту можна використати виключно пункти пропуску «Тиса» та «Лужанка».

Інформацію щодо гуманітарних (транзитних) коридорів (маршрутів та пунктів пропуску) можна знайти за посиланням: http://www.police.hu/…/humanitarius-korridor-humanitarian-c….

Зупинки у рамках використання гуманітарних коридорів мають здійснюватися у мінімально необхідній для перетину території країни кількості, у визначених органами влади зонах відпочинку та АЗС. Час транзиту не може перевищувати 24 години. Контроль за дотриманням правил транзиту здійснюється поліцією.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *