Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами
На Закарпатті втілюють проєкт «Промоція історико-культурної та природної спадщини Ужанської долини через формування нових партнерств і створення спільних продуктів», який передбачає відкриття 10 нових туристичних маршрутів.


Про це повідомляє Управління туризму та курортів Закарпатської ОДА.

«10 маршрутів для самостійних подорожей художньо відтворять у сувенірному наборі листівок «Пізнай Ужанську долину» та в аудіогідах на платформі міжнародного мобільного додатку izi.travel. Це будуть авто-, вело- та пішохідні маршрути Ужанською долиною. У кожному з них ми пропонуємо не тільки цікаві історичні, архітектурні та природні пам’ятки, але й місцеві «родзинки», – повідомила керівниця проєкту Людмила Сюзева.

Читати  На реставрацію Олицького замку на Волині виділили 10 мільйонів гривень

За її словами, це славнозвісні рекреаційні зони Ужанської долини, заклади з локальною кухнею, крафтові продукти тощо.

Розробники наразі відкриті до співпраці й готові внести місцеві локації у нові маршрути або додати їх як навігаційні підказки для відвідування. Людмила Сюзева зазначила, що комерційні локації можна вносити до маршрутів безкоштовно, головне, щоб пропонована атракція була цікавою для туристів.

Читати  Кабмін тимчасово закрив в'їзд до України для іноземців: кого планують пускати

Окрім реалізації проєкту, на робочій зустрічі обговорили питання доступності території Ужанського нацпарку для туристів, адже для того, щоби потрапити на деякі його локації, необхідно отримувати дозвіл у прикордонної служби за 10 днів до відвідування.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *