Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами
На Закарпатті втілюють проєкт «Промоція історико-культурної та природної спадщини Ужанської долини через формування нових партнерств і створення спільних продуктів», який передбачає відкриття 10 нових туристичних маршрутів.


Про це повідомляє Управління туризму та курортів Закарпатської ОДА.

«10 маршрутів для самостійних подорожей художньо відтворять у сувенірному наборі листівок «Пізнай Ужанську долину» та в аудіогідах на платформі міжнародного мобільного додатку izi.travel. Це будуть авто-, вело- та пішохідні маршрути Ужанською долиною. У кожному з них ми пропонуємо не тільки цікаві історичні, архітектурні та природні пам’ятки, але й місцеві «родзинки», – повідомила керівниця проєкту Людмила Сюзева.

Читати  Київрада затвердила програму розвитку туризму до 2024 року

За її словами, це славнозвісні рекреаційні зони Ужанської долини, заклади з локальною кухнею, крафтові продукти тощо.

Розробники наразі відкриті до співпраці й готові внести місцеві локації у нові маршрути або додати їх як навігаційні підказки для відвідування. Людмила Сюзева зазначила, що комерційні локації можна вносити до маршрутів безкоштовно, головне, щоб пропонована атракція була цікавою для туристів.

Читати  У Туреччині продають пахлаву за 5 мільйонів: чим вона особлива

Окрім реалізації проєкту, на робочій зустрічі обговорили питання доступності території Ужанського нацпарку для туристів, адже для того, щоби потрапити на деякі його локації, необхідно отримувати дозвіл у прикордонної служби за 10 днів до відвідування.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *