Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами
Новий пішохідний маршрут протяжністю 2 141 км з’єднує ліси й національні парки Литви, Латвії та Естонії, надаючи мандрівникам унікальну можливість досліджувати дику природу регіону.


Про це повідомляє Lonely Planet.

Зазначається, що Forest Trail («Лісова стежка») розділена на 20-кілометрові етапи з варіантами розміщення й транспорту. Вона веде туристів лісовими дорогами і стежками, путівцями й піщаними або кам’янистими пляжами. Маршрут починається від польсько-литовського кордону в районі міста Лаздіяй, продовжується через Латвію, повертає в Ригу й закінчується в столиці Естонії – Таллінні. З 2 141 км маршруту 747 км припадає на Литву, 674 км – на Латвію і 720 км – на Естонію.

Читати  Стюардеса розповіла, чи зможе пасажир посадити літак

Щоб подолати цю стежку, охочим, за попередніми оцінками, знадобиться від 102 до 114 днів. Для планування походу туристи можуть отримати необхідну інформацію, карти й маршрути в форматі GPX на туристичному сайті Baltic Forest Hiking. Тут покажуть початкову й кінцеву точки, як довго триватиме запланований похід, яке покриття дороги і що варто побачити на шляху.

Читати  Молдавський лоукостер Flyone запустив рейси Київ – Москва

Основні атракції маршруту – Дзукійский і Жемайтійський національні парки, Регіональний парк петель Нямунаса й Каунас в Литві; Кулдіга, Природний парк «Давня долина Абави», Національні парки «Кемері» і «Гауя» в Латвії; Національні парки «Лахемаа» й «Алутагузе», Суур Мунамяґі – найвища вершина країн Балтії (318 м над рівнем моря), Чудсько-Псковське озеро – четверте за величиною озеро Європи – в Естонії.

Читати  Держстату та НБУ презентували аналітичну туристичну платформу

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *