Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Польща є чудовим прикладом країни, яка за декілька десятиліть змогла змінитись до невпізнаваності. Багата історія та революційний економічний стрибок дозволили республіці стати однією з найпривабливіших держав Європейського Союзу.Багато українців хочуть жити у Польщі, або ж уже давно мігрували. Перш ніж вирушити до республіки, радимо дізнатись кілька цікавих фактів про країну.

1. Вулиця Вінні Пуха

У середмісті Варшави є вулиця, названа на честь мультяшного персонажа Вінні Пуха. Раніше вона мала ім’я Володимира Леніна, та після падіння комуністичного режиму змінила серйозну назву на веселу.

Читати  Скільки потрібно працювати жителям різних країн, щоб заробити на ту саму річ

2. Бездомні тварини

У Польщі немає бездомних тварин. Всі вони або мають господаря, або ж живуть у притулках. Цікаво, що найпоширенішою кличкою для собак поляків є Бурек.

3. Столиці Польщі

Мабуть, всім відомо, що столицею Польщі сьогодні є Варшава. Однак за всю свою історію країна змінила низку міст, які вважались головними у державі. Центральними містами Польщі встигли побувати Геч, Познань, Гнєзно, Краків та Люблін. Варшава стала столицею лише у 1952 році.

Читати  SkyUp анонсувала запуск рейсів з Києва на Мальту

4. Помаранчеве світло

У польських світлофорів немає звичних зеленого, жовтого та червоного кольорів. Поляки називають жовте світло помаранчевим.

5. Фаст-фуд

Попри розташування у польських містах відомих фаст-фудів, таких як McDonalds чи KFC, жителі країни не поспішають туди ходити. Найпопулярнішою швидкою їжею серед поляків є не гамбургери чи паніровані курячі крильця, а турецький кебаб.

Читати  SkyUp запровадила платну реєстрацію на рейс в аеропорту

6. Війни

У період з 1600 по 1945 роки Польща була окупована, і за цей час відбивалась від іноземних загарбників або ж переживала внутрішні війни цілих 43 рази.

7. Мононаціональність

Попри відкриті кордони з іншими країнами Європейського Союзу та великою часткою українських мігрантів, Польща залишається однією з найбільш мононаціональних країн світу. Згідно з офіційною статистикою перепису населення, 93,52% людей вважають себе корінними поляками.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *