Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Природа україни багата на пам’ятки: у нас є ласкаве море і високі гори, чисті озера і безкраї поля з квітами. ще одна з природних окрас – затоплені гранітні кар’єри.Останнім часом українці проявляють все більше інтересу до таких місць і шукають небанальні локації для подорожей.

Дружбівський кар‘єр нерудних копалин «Кварц», Житомирська область
Кар’єр знаходиться всього за 200 км від Києва. Вода тут чиста та має фантастичний бірюзовий колір, можна купатись. Навколо кар’єра росте ліс, а на березі білий пісок — дуже мальовниче місце. Підійде і для відпочинку, і для гарних фотосесій.

Читати  У зв'язку з коронавірусом: МАУ зробила важливу заяву для пасажирів

Черепашинецький кар’єр, Вінницька область
Цей кар’єр маловідомим вже важко назвати, але те, що він дуже гарний — це факт. Поєднання чистої блакитної води, скелястих берегів, білого піску та соснового лісу створюють неймовірне враження. У кар’єрі можна купатися. Якщо збираєтесь сюди літом, то найкраще їхати у будні, тому що на вихідних багато людей.

Читати  Bees Airlines почне літати до Самарканда з 30 серпня

Піщаний кварцовий кар’єр у селі Новоселівка, Харківська область
Цей кар’єр — один з найбільших в Україні, тут видобувають пісок з 30-х років 20 століття. Кар’єр досі працює, на території є охорона, купатися заборонено. Але їдуть сюди не за купанням. Місцевих та туристів приваблюють неймовірні піщані дюни, серед яких виходять ну дуже гарні фотографії.

Читати  Внутрішній туризм у 2021 році 4 рази активніший, ніж у 2020: вибір українців в цифрах

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *