Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Абу-Дабі – столиця Об’єднаних Арабських Еміратів. Про цей емірат нерідко забувають туристи, адже набагато популярнішим серед мандрівників є Дубай.Мандрівники забувають про Абу-Дабі цілком дарма. Цей емірат називають набагато спокійнішим та автентичнішим за Дубай. Розповідаємо, що цікавого для туристів приготував Абу-Дабі.

5 причин відвідати Абу-Дабі

  1. Музей Лувр Абу-Дабі – це єдина у світі офіційна філія французького Лувру. Окрім вражаючої колекції, вам сподобається будівля музею: він розташований прямо на воді й відкриває неймовірний вигляд на панораму міста.
  2. Яс – острів розваг. Тут є величезний аквапарк Yas Island Water Park, Warner Brosers World Abu Dhabi – парк за мотивами улюблених мультфільмів та кіно. Ще одна родзинка – Ferrari World – найбільший у світі тематичний парк площею 200 000 квадратних метрів.
  3. Найбезпечніше місто світу. Так, ним визнали саме Абу-Дабі за версією порталу Numbeo. Цей портал – найбільша у світі база даних, що порівнює показники різних країн і міст та називає рівень злочинності конкретного населеного пункту.
  4. Мечеть шейха Зайда – найкрасивіша мечеть у світі. Цю мечеть можна відвідати безкоштовно. Жінкам також можна заходити всередину, єдина вимога – одягнути абаю.
  5. В ОАЕ не потрібна віза. З 2018-го року між Україною та ОАЕ діє безвізовий режим за умови наявності біометричного паспорта.
Читати  Побачити тисячі білих пеліканів: у Мексиці туристам пропонують вражаючу розвагу

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *