Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Цього року організатори Best in Travel 2021 переглянули підхід до подорожей і особливу увагу приділили питанням екологічності та сталому розвитку.

Міжнародний туристичний портал Lonely Planet представив переможців щорічного конкурсу Best in Travel 2021, підсумки якого були опубліковані на сайті ресурсу.У реаліях пандемії коронавірусу організатори конкурсу переосмислили підхід до подорожей і змінили категорії вибору переможців Best in Travel.

Так, у попередні роки опитані порталом професійні мандрівники визначали найкращі туристичні напрямки в категоріях Топ країн, Топ міст, Топ регіонів і Топ оптимальних напрямів.

Читати  6-річний хлопчик збирає понад 97 тисяч доларів на австралійську лісову пожежу, продаючи глиняних коал ручної роботи

У цьому році було виділено три категорії: стійкість, спільнота і різноманітність.

“Коли в цьому році наш світ повністю зупинився, ми задумалися над тим, як можна найкраще дати нашим читачам можливість подорожувати відповідально і стати агентами позитивних змін”, – наголосив президент Lonely Planet Луїс Кабрера.

Найкращий велосипедний маршрут – дорога Virginia Mountain Bike Trail в США, що пропонує туристам майже 500 миль для байкпакінгу (суміш між велосипедним туризмом і альпінізмом).

Найкраще житло – готель Grootberg Lodge в Намібії з низьким рівнем впливу на навколишнє середовище, який допомагає зберегти популяції левів і чорних носорогів завдяки розширенню прав і можливостей громад.

Читати  Чому варто вирушити в круїз: 6 переконливих причин

Він споживає мінімум енергії, і його підхід до економії води був розроблений з місцевою громадою. Курорт створює робочі місця і таким чином зменшують вплив людини на дику природу Намібії. Він успішно перетворив деяких браконьєрів на захисників природи.

Найкращі острови – острови архіпелагу Палау в Мікронезії, які після десятиліть прогресивної політики, захисних заходів і зобов’язань з боку відвідувачів вийшли в авангард екологічної стійкості.

Читати  Українець на велосипеді підкорив вулкан заввишки 6 тисяч метрів

У 2009 році в Палау був створений перший в світі заповідник для акул, також це була перша держава, яка заборонила сонцезахисний крем, токсичний для рифів.

Після прибуття кожного відвідувача просять підписати Зобов’язання Палау, соціальний договір, в якому говориться, що мандрівник буде діяти екологічно відповідально під час свого перебування.

Найкращий міський напрямок – Гетеборг в Швеції, який до 2030 року має намір стати незалежним від викопних ресурсів.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *