Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Чорний Ліс (Шварцвальд), Німеччина

Робити добірку й залишити осторонь цей парк неможливо, адже він вважається ще й одним з найінстаграмніших у світі. Чому така назва? Хвойна хаща майже не пропускає сонячне світло через крони дерев, тому його прозвали Чорним.Шварцвальд – це загадкові гірські вершини, річки, озера, мости, водоспади, пішохідні доріжки, маршрути для гірських велосипедистів, бігові лижні траси та унікальні куточки абсолютно дикої природи.

Читати  "Статуя Свободи", "падаючий" Оперний театр: міфи про Львів, у які досі вірять туристи

Халлербос (Синій ліс), Бельгія

Приблизно за 16 кілометрів від Брюсселя розташоване дуже популярне місце відпочинку серед туристів та місцевих – Синій ліс. Таке забарвлення він отримує завдяки міріадам дзвіночків, які цвітуть тут у квітні – травні.

Лісовий заповідник Монтеверде, Коста Ріка

Монтеверде Клауд щорічно відвідують близько 70 тисяч туристів. Що приваблює їх до цього лісу? Тут росте понад 2,5 тисячі видів рослин, вміщуючи найбільшу кількість видів орхідей у світі (понад 500). А також мешкають 100 видів ссавців, 400 видів птахів, 120 видів рептилій і земноводних.

Читати  З 25 березня для всіх туристів відкриються Сейшельські острови

Національний лісовий парк Чжанцзяцзе, Китай

Улін’юань – мальовничий район, відомий природними колонами з піщанику (деякі висотою досягають понад 800 метрів). Краєвиди, які відкриваються в заповіднику панорами настільки дивовижні, що при створенні неймовірних пейзажів планети Пандора – і зокрема, легендарних літаючих скель – з голлівудського блокбастера “Аватар” кінорежисер Джеймс Кемерон надихався саме видами Улін’юань.

Читати  Ідеальна Instagram-локація: курортний острів в Кореї повністю пофарбували у фіолетовий колір

Отзаррета, Країна Басків, Іспанія

Дерева у цьому лісі повністю покриті мохом. Через туманну атмосферу ліс може здатися трохи примарним і загадковим, але насправді тут хочеться блукати і блукати, але не заблукати. Природний ландшафт складається з втікачів-струмків і розсипаного листя.

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *