Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами
У місті Скадовськ на Херсонщині 23 жовтня відкриють музей «Таємниці острова Джарилгач».

Про це розповіла менеджерка проєкту Єлизавета Демиденко.«Вже цієї суботи, 23 жовтня, ми відкриваємо музей «Таємниці острова Джарилгач», – повідомила Демиденко.

За її словми, проєкт реалізується за підтримки Українського культурного фонду, Державного агентства розвитку туризму та Скадовської міської ради.

Читати  Укрзалізниця відновлює перші міжнародні маршрути: перелік напрямків в Угорщину та Австрію

Музей відкривають у Скадовську в будівлі старого кінотеатру.

«Експонати музею – це власна колекція мого чоловіка Олександра Демиденка, він депутат міської ради і радник міського голови з питань туризму», – розповіла менеджерка проєкту.

Експонати Демиденко передав музею на відповідальне збереження.

Як розповіла Єлизавета Демиденко, колекцію збирали упродовж чотирьох років.

 

Читати  Єдиний квиток по музеям планують ввести в Вінницькій області
На основі отриманих архівних матеріалів, які стосуються острова, за допомогою фахівців створили віртуальну частину музею – її презентують під час відкриття. Це – подорож у «маячне містечко» на острові початку ХХ століття у форматі віртуальної реальності.
Також, за її словами, у проєкті представлені картини художника Анатолія Теленика, присвячені острову та різним історичним періодам.
Острів Джарилгач розташований в акваторії Чорного моря поряд зі Скадовськом. Це найбільший незаселений островів у Європі. Його довжина 42 км, максимальна ширина 4,6 км, площа – 62 кв. км.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *