Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

На Галапагоських островах зруйнувалася популярна локація серед дайверів – скеля Арка Дарвіна. Від природного вулканічного утворення залишилося лише два стовпи.Це вершина вулканічної скелі, яка занурена в океан на сотні метрів. Впродовж тисячі років ерозії вона перетворилася на природній “міст”, але нині ця ж ерозія і зруйнувала його.

Арка Дарвіна розташовувалася неподалік від безлюдного скелястого острова Дарвіна – одного з найменших островів Галапагоського архіпелагу у Тихому океані, який складається з 234 островів, острівців та скель вулканічного походження.

Читати  Мальта готова платити іноземним туристам до 200 євро

Арка та однойменний острів поруч названі на честь британського вченого Чарльза Дарвіна, який розробив теорію еволюції. Вважається, що ключовими для його усвідомлення еволюції та природного відбору стали кілька тижнів, які Дарвін провів тут у вересні 1835 року.

Галапагоські острови відомі великою різноманітністю флори й фауни. Дайвери з усього світу з’їжджалися сюди, щоб насолодитися морським біорізноманіттям, яке можна спостерігати у місцевих водах, та й самою аркою.

Читати  На Херсонщині ознакували туристичний маршрут «Маяки Джарилгача»
Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *