Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

На Галапагоських островах зруйнувалася популярна локація серед дайверів – скеля Арка Дарвіна. Від природного вулканічного утворення залишилося лише два стовпи.Це вершина вулканічної скелі, яка занурена в океан на сотні метрів. Впродовж тисячі років ерозії вона перетворилася на природній “міст”, але нині ця ж ерозія і зруйнувала його.

Арка Дарвіна розташовувалася неподалік від безлюдного скелястого острова Дарвіна – одного з найменших островів Галапагоського архіпелагу у Тихому океані, який складається з 234 островів, острівців та скель вулканічного походження.

Читати  Полярне сяйво, яке змушує затамувати подих: 5 переможних фото за версією "Capture the Atlas"

Арка та однойменний острів поруч названі на честь британського вченого Чарльза Дарвіна, який розробив теорію еволюції. Вважається, що ключовими для його усвідомлення еволюції та природного відбору стали кілька тижнів, які Дарвін провів тут у вересні 1835 року.

Галапагоські острови відомі великою різноманітністю флори й фауни. Дайвери з усього світу з’їжджалися сюди, щоб насолодитися морським біорізноманіттям, яке можна спостерігати у місцевих водах, та й самою аркою.

Читати  У Києві відреставрують пам'ятку національного значення – Наводницьку башту

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *