Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами
На Прикарпатті вирішили таки організувати фестиваль “Свято неба” для шанувальників дельтапланеризму. Торік дійство на Дністровському каньйоні провести не вдалося.


Про це повідомив директор Дністровського регіонального ландшафтного парку Михайло Ковтун на своїй сторінці у Фейсбуці.

“Багато чинників минулого року не дозволили нам зустрітися на схилах Дністровського каньйону, щоб знову насолодитися польотами пара- та дельтапланеристів. Але і ми вже не в змозі чекати далі. Після довгих перемовин, побоювань, роздумів – організовувати чи чекати – Дністровський регіональний ландшафтний парк та ГО “Гірський рятувальний центр” вирішили, що фестивалю – бути! Отож, в останні вихідні травня, в Одаєві або Ісакові (пам’ятаєте – все залежить від напрямку вітру) відбудеться “Свято Неба: wings of freedom”, – написав Ковтун.

Читати  Карантин в Україні хочуть продовжити до листопада

Він зазначив, що кожен може долучитись до організації фестивалю. Для цього можна переказати кошти на рахунок організаторів до 1 травня. Кошти скерують для підготовки територій, оренди музичної апаратури, облаштування атракцій, виготовлення сувенірної та промопродукції.

“Свято Неба: крила свободи” – фестиваль для тих, хто захоплюється польотами парапланеристів і дельтапланеристів над Дністровським каньйоном, літав чи бажає політати в тандемі з професійним інструктором або просто любить небо.

Читати  Вибір інстаграму: які п'ятизіркові готелі вважають найгарнішими у світі

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *