Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами
У селі Гораївка на Хмельниччині, що поруч із популярною туристичною локацією Бакота, створюють хостел для туристів та мистецький простір.

Про це повідомляє Суспільне.Поділля.«За десять років ситуація з інфраструктурою тут не змінилась – немає доброї дороги, немає де заночувати. Тому ми вирішили за допомогою митців та мистецтва привернути увагу до цього місця. Бакота дуже цікава як своїм кліматом, так і природою, тут є печерний скельний монастир. І плюс люди, які сюди приїжджають, не шукають гарних умов, а їдуть тому, що тут є якась енергетика в повітрі», – розповів голова громадської організації «Територія», організатор мистецького простору Андрій Зоін.

Читати  Митники показали фото парфумів, які не можна брати в ручну поклажу

За його словами, кошти на хостел і мистецький простір збирали на спільнокошті. Загалом вдалося назбирати 100 тис. грн, а міжнародний фонд «Відродження» подвоїть цю суму.

Один із корпусів школи, якому 100 років, трансформують під хостел, а в інших будівлях облаштують майстерні та виставкові зали. Передовсім приміщення забезпечать електрикою, водою та каналізацією.

Читати  На Кіпр пускатимуть українських туристів, щеплених китайською вакциною CoronaVac

«Після того, як ми зробимо тут більш-менш придатні умови для проживання, в нас запланована реалізація проєкту «Нова резиденція». Ми виграли грант від Українського культурного фонду. Це буде захід, на який зберуться художники та музиканти. Вони житимуть тут 14 днів, дивитимуться закинуті та затоплені села, будуть слухати лекції, рефлексувати та створювати свої твори», – додав Зоін.

Читати  Що обов'язково подивитися у Стамбулі: поради від продюсера "Орла і Решки" Синельникова

Як зауважив голова Староушицької тергромади Анатолій Тимчук, село Гораївка розташоване найближче до Дністра і всім відомої Бакоти. Такі проєкти дозволять популяризувати громаду та її туристичні локації.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *