Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Йдеться про найбільш уражені коронавірусом регіони Префектури Західної Греції: Іліа і Ахаїа на півострові Пелопонес, а також острова Закінтос.

Міністерство закордонних справ радить українцям утриматися від відвідування окремих регіонів Греції через коронавірус.



Про це йдеться у рекомендаціях МЗС України від 13 березня.

“У зв’язку із загостренням епідемічної ситуації, пов’язаної з поширенням в окремих регіонах Греції захворювання, викликаного новим типом коронавірусу (2019-nCoV), Міністерство закордонних справ рекомендує громадянам України тимчасово утриматися від поїздок до уражених регіонів Префектури Західної Греції: Іліа і Ахаїа на півострові Пелопонес, а також острова Закінтос, де зафіксовано найбільшу кількість випадків захворювання і є найбільший ризик зараження”, – йдеться у повідмоленні.

Читати  Балі залишиться закритим для туристів до кінця 2020 року

Українцям, які продовжують перебувати в цих регіонах, необхідно виявляти підвищену увагу та обережність, уникати відвідання уражених вірусом населених пунктів, повідомити про своє місце перебування та контактні дані Посольству України в Грецькій Республіці або зареєструватися на веб-ресурсі «ДРУГ».

Органи влади Греції запровадили карантинні заходи у п’яти муніципалітетах регіону Ахаїа (адміністративний центр в місті Патра), семи муніципалітетах регіону Іліа (адміністративний центр в міста Піргос) Префектури Західної Греції на півострові Пелопонес, а також острові Закінтос.

Українцям, які планують подорож до Греції або наразі перебувають в цій країні, рекомендується дотримуватися рекомендацій Міністерства охорони здоров’я Грецької Республіки: уникати контактів з тваринами, ринків продажу тварин і продуктів тваринного походження, птахів і морепродуктів; уникати контактів з особами, які мають симптоми респіраторних захворювань верхніх дихальних шляхів (кашель тощо); суворо дотримуватися заходів особистої гігієни (ретельно мити руки водою і милом або дизенфікуючими для рук спиртовмісними (60%) засобами; прикривати паперовою хустинкою рот і ніс у разі кашлю чи чхання; уникати рукостискання і не торкатися руками очей, носа і рота), а у разі виявлення симптомів респіраторного захворювання верхніх дихальних шляхів, невідкладно звернутися до лікаря.

Читати  ВЧЕНІ ПОЯСНИЛИ, ЧОМУ ЛЮДИ ПО ВСЬОМУ СВІТУ СКУПОВУЮТЬ ТУАЛЕТНИЙ ПАПІР

Громадянам України, які планують подорож до Греції, необхідно придбати медичний страховий поліс. На території Греції у разі підвищення температури тіла, кашлю, ускладненого дихання або при поверненні з Китаю впродовж періоду, що не перевищує 14 днів, слід телефонувати на номер «гарячої лінії» 1135.

У разі виникнення обставин, що вимагають негайного консульського реагування, рекомендується невідкладно звертатися за номерами «гарячих ліній» до Посольства України в Греції (+30 6932 765 606) і Консульства України в Салоніках (+30 6943 464636) або на цілодобову “гарячу лінію” МЗС України: +38-044-238-16-57, адреса електронної пошти cons_or@mfa.gov.ua

Share:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *