Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

На території музею будуть проходити концерти, театралізовані постановки, шоу і т.д. Крім того, за словами автора проекту, тут найближчим часом відкриється музична школа.Перший в Україні і восьмий в світі музей електрогітар відкрили на території Національного комплексу “Експоцентр України”. Як повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook генеральний директор ВДНГ Євген Мушкин, автором і засновником музею став Олександр Дорошенко, який вже багато років проєктує і створює українські електрогітари Universum Guitars.

Читати  Загадковий бакшиш: за що в Єгипті заведено давати чайові

У Музеї можна побачити більше 300 гітар з різних країн від 50-х років до сьогоднішнього дня, деякі з автографами відомих музикантів, гітару-трансформер, яку можна скласти в рюкзак. Тут представлені Fender Telecaster ’52 і Gibson Les Paul Artisan.

Музей розмістився в павільйоні №6, де в радянські часи був кінотеатр “Прогрес” – тепер тут концертний зал на 200 глядачів. Простір обладнано новітнім звуковим і освітлювальним обладнанням, спеціальними панелями для створення ідеальної акустики.

Читати  Куди українці можуть полетіти у квітні 2021 року

“Насправді це цілий історико-музичний культурний центр. Завдяки Олександру Дорошенко створено неймовірний по красі унікальний культурний простір! Партнер інвестував свій час, сили, кошти і, головне, душу в цей проєкт. З повагою і любов’ю поставився до культурної спадщини та ВДНГ: повністю відновлені оригінальна ліпнина, паркет, вікна, двері павільйону №6”, – написав Мушкин.

Читати  3 крутих пригодницьких фільма, які перенесуть вас в іншу дійсність

На території музею будуть проходити концерти, театралізовані постановки, шоу і т.д. Крім того, за словами автора проекту, тут найближчим часом відкриється музична школа.

Музей працює з вівторка по неділю (10:00 – 19:00), вихідний – понеділок.

Квиток на екскурсію коштує 200 гривень для дорослих, 100 гривень для дітей до 14 років, до 5 років вхід безкоштовний.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *