Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами
Міністерство культури та інформаційної політики опублікувало перелік проєктів з реставрації, консервації, ремонту пам’яток культурної спадщини, зокрема замків, інших фортифікаційних, оборонних, палацово-паркових комплексів, які реалізують цьогоріч в межах програми “Велика реставрація”.


Про це повідомляє пресслужба МКІП.

“Наша культурна спадщина поступово руйнується і не може чекати вічно. Вагатися і затягувати процес немає часу. Вже цього року завдяки “Великій реставрації” будуть проведені роботи на 22 об’єктах. Впевнений, це дасть змогу їм привернути увагу ще більшої кількості туристів і стати точками атракції, що сприятимуть економічному піднесенню відповідного міста чи регіону”, – прокоментував міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко.

Читати  На лижі – невакцинованим зась: Ляшко розповів про обмеження на зимових курортах

Зазначається, що перелік проєктів, рекомендований експертною групою, визначили з урахуванням об’єктивності та повноти інформації, наданої у заявках, враховуючи розроблену науково-проєктну документацію з кошторисом видатків; дотримання принципу територіальності розташування пам’яток культурної спадщини; об’єктів – пам’яток культурної спадщини, на яких уже розпочато роботи з реставрації, консервації, ремонту, а також фінансування на поточний рік.

Читати  Жодних обмежень: ще одна екзотична країна повністю відкрилася для туристів

Як повідомляється, оголошення про початок другого відбору проєктів робіт з реставрації, консервації, ремонту на пам’ятках культурної спадщини, зокрема замках, інших фортифікаційних, оборонних, палацово-паркових комплексах у межах програми “Велика реставрація”, буде опубліковано на офіційному вебсайті МКІП.

Затверджений перелік проєктiв зі списку, які відповідно до рекомендації експертної групи будуть першочергово реалізовані в межах “Великої реставрації” в 2021 році.

Читати  Дешева осінь від Ryanair: лоукостер продає квитки від 16 євро у два боки – куди можна полетіти

Наразі МКІП працює над внесенням змін до законодавства, що дасть можливість об’єктам комунальної форми власності взяти участь у програмі “Велика реставрація”. МКІП переконане, що об’єкти комунальної форми власності зможуть взяти участь у другому відборі проєктів у межах програми.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *