Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Уряд Мальти вирішив закрити кордони для невакцинованих мандрівників. Це стосується як туризму, так і мовних шкіл. Причиною є зростання кількості хворих на коронавірус на 5 разів за останні 10 днів.Про закриття кордонів повідомив мальтійський Міністр охорони здоров’я Кріс Ферн. Він зазначив, що це обмеження набрало чинності з 14 липня.

Що відомо про умови в’їзду на Мальту

Невакцинованим туристам в’їзд заборонено. Мандрівники повинні будуть надати визнаний Мальтою, Європейським Союзом або Великою Британією сертифікат про вакцинацію. Це означає, що наразі українцям поки що потрапити на Мальту не вдасться.

Читати  "Найінстаграмніші" місця Києва для стильних фото

Ми будемо першою країною в Європі, яка зробить цей крок,
– сказав Кріс Ферн.

Він також додав, що за новими правилами дітям без супроводу дорослих в’їзд заборонено. Без щеплення пускатимуть тільки дітей до 12 років, якщо батьки, котрі їх супроводжують, отримали повний курс вакцинації. Крім того, неповнолітнім особам тепер для перетину кордону буде необхідно надати нещодавні негативні ПЛР-тести.

Читати  Лоукостер Ryanair масово скасовує маршрути з України: перелік напрямків

Урядовець зазначив, що й невакциновані жителі Мальти відтепер не зможуть подорожувати.

За словами Ферна, переважна більшість нових випадків захворювання COVID-19 на Мальті пов’язані із закордонними поїздками у людей, які не отримали щеплень.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *