Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

У самій архітектурній формі дзбана продумано кілька цікавих локацій – міні-кінотеатри, внутрішній відкритий балкон з виставковими нішами, гончарні майстерні та конференц-зали.Проєкт будівництва культурно-мистецького центру “Дзбан” презентували в Івано-Франківській області. Як розповіли в прес-службі Івано-Франківської обласної державної адміністрації, центр у вигляді величезного глечика буде побудований в селі Старий Косів Косівського району Івано-Франківської області.

Читати  Польща змінила вимоги для авіапасажирів: що тепер зобов'язані робити туристи

Проєкт спрямований на збереження і розвиток нематеріальної культурної спадщини і, зокрема, косовської мальованої кераміки, яка внесена до Національного переліку НКС України і до Репрезентативного списку НКС ЮНЕСКО.

Автори проєкту розраховують, що поява незвичайного культурного центру сприятиме розвитку розвитку туристичної інфраструктури та залучення додаткових коштів в економіку регіону через інвестиції.

“Тому саме такі креативні проєкти необхідно реалізовувати на місцях локації народних традицій з метою збереження етнічних осередків культури та привернення уваги до них на світовому рівні”, – підкреслили в Івано-Франківській ОДА.

Читати  Не "Борисполем" єдиним: названо найпопулярніші аеропорти України у жовтні – рейтинг

Інноваційний проєкт передбачає будівництво креативної споруди у формі глечика, яке немає аналогів в світі. Також у самій архітектурній формі дзбана продумано кілька цікавих локацій – міні-кінотеатри, внутрішній відкритий балкон з виставковими нішами, гончарні майстерні та конференц-зали.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *