Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Індію визнали провідною країною в галузі відповідального туризму. Передовсім оцінили намагання Індії знижувати кількість шкідливих випарів у галузі туризму.Як приклад екологічного туризму організатори конкурсу відзначили село Говардхан в Індії. Разом з довколишньою територією це місцина площею понад 400 квадратних кілометри в штаті Махараштра.

Екологічний Говардхан

Тут на площі в 400 квадратних кілометри розташувалися ретритний центр і ферма. У кампусі проводять конференції та навчальні програми, що приваблюють до 50 тисяч туристів у рік.

Читати  Літають з тваринами: чому все більше мандрівників винаймають приватні літаки для котів і собак

На фермі працюють сонячні батереї, які щорічно виробляють до 185 тисяч ват, що дозволяє неабияк запобігати шкідливим випарам в атмсферу.

Крім того, на фермі перетворюють в електроенергію екскременти худоби, а з пластикових відходів роблять легке дизельне пальне.

За допомогою ґрунтової біотехнології для переробки стічних вод їх у підсумку використовують для зрошення полів, тому немає необхідності викачувати воду з річки.

Читати  Торти з риби та олені на роботі: 10 фото, що показують унікальність життя у Швеції

Будинки на території кампусу побудовані зі стиснених стабілізованих земляних блоків (DSEB), які споживають менше енергії, а всі матеріали привозять не далі як з-за 100 кілометрів від ферми, щоб зменшити викиди вуглецю від транспорту.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *