Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Блогерка спробувала обдурити систему і пронести на літак додаткову сумку, за яку вона мала б заплатити гроші. Відео стало шалено популярним у тіктоці: лише за тиждень його переглянули понад 12 мільйонів разів. За словами блогерки, лайфхак спрацював на відмінно.

Жінка придбала квиток на лоукостер за найнижчим тарифом у 44 долари. Зазвичай у такому випадку можна брати лише ручну поклажу певних розмірів з вагою до 9-10 кілограмів (залежно від авіакомпаній). Якщо людина переборщила з багажем, то має заплатити додаткові гроші. Частенько ці “штрафи” можуть бути на рівні вартості квитка.

Читати  Як купити дешеві авіаквитки?

У блогерки трапилася саме така проблема: вона не мала куди подіти зайвий рюкзак, але спробувала викрутитися із ситуації. Жінка одягнула його на живіт, а зверху прикрила светриком. Кілька секунд – і вона вже “вагітна”.

В кінці відео блогерка показала, що метод спрацював: вона спокійно зайшла на літак і стала шукати своє місце. Але не все так просто. Коментатори вказали, що не в кожній країні вдасться так обдурити авіакомпанію

Читати  Палка іспанська: 15 найкрасивіших фраз про кохання

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *