Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами
Херсонщина – унікальна територія, яка має безліч конкурентних переваг для формування і розвитку потужного курортно-туристичного комплексу.


Херсонщина – єдина з областей України, яка має вихід до двох теплих морів – Чорного і Азовського. Екологічно чиста і неповторна Дельта Дніпра на Херсонщині – одне з найбільших у Європі плавні міжнародного значення.
Саме на Херсонщині розташовані:
– найдовша піщана коса в світі – Арабатська Стрілка;
– найбільший в Європі безлюдний острів – Джарилгач;
– найбільший піщаний масив в Україні, один з найбільших у Європі – Олешківські піски;
– найбільше в Україні водосховище за обсягом запасів прісної води – Каховське.
– найбільший у світі рукотворний ліс – 100 тис. га.
– понад 450 км. морської берегової лінії, 200 км. піщаних пляжів морського узбережжя;
– 125 обладнаних морських і 16 річкових пляжів;
– місто Скадовськ – курорт державного значення, колиска дитячого відпочинку та оздоровлення;
– 12 населених пунктів Чорноморського та Азовського узбережжя, віднесених рішенням Кабінету Міністрів України до курортних;
– більше 70-ти розвіданих родовищ цілющих    мінеральних бальнеологічних ресурсів, перспективних для використання.
Херсонщина – екологічно чиста область заповідних та природоохоронних  територій: близько 80 об’єктів природно-заповідного фонду національного, міжнародного та місцевого значення, серед яких 2 всесвітньовідомих біосферних заповідника: Чорноморський і «Асканія-Нова». Крім того в області 4 національних природних парки: «Азово-Сиваський», «Олешківські піски», «Джарилгацький», «Нижньодніпровський».
В області більше 5 тис. об’єктів історико-культурної спадщини (легендарні Кам’янська та Олешківська Січі, скіфські кургани, античні городища, залишки турецьких укріплень, козацькі хрести, багато чисельні храми).
Активно розвивається лікувально-оздоровчий, водний, сільський зелений, винний, екологічний, історико-культурний туризм.
На акваторії Дніпра в місті Нова Каховка сьогодні працюють 2 яхт-клуби європейського класу. В   Олешківському районі діють 2 кінні клуби та запроваджується методика іпотерапії. Для прихильників винного туризму проведення дегустацій пропонує виноробне господарства Князя П.М. Трубецького, дім марочних коньяків «Таврія», сімейна виноробня «Курінь» та ряд інших.  На базі зеленого туризму «Дельта Дніпра» Білозерського району проводяться Міжнародні чемпіонати ловлі хижої риби спінінгом з човна. Пізнати народні традиції та поринути в атмосферу стародавніх звичаїв гостинно запрошує етнографічно-екологічний музей під відкритим небом «Зелені Хутори Таврії», а театр під відкритим небом у самому серці Олешківського лісу запрошує подивитися база зеленого туризму «Чумацька криниця».
Щорічно Херсонщину відвідують понад  3,5 млн. гостей. Більше 1000 об’єктів відпочинку, оздоровлення, розміщення надають послуги гостям Таврійського краю (з них 53 дитячих, 62 садиби зеленого туризму, 51 готельний комплекс).

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *