Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Екскурсії на солеварню відновили 21 лютого, вони проходять щодня, але за попереднім записом.

Облаштувати промислово-розважальний комплекс оздоровчого напрямку планують на території найстарішого підприємства України – солеварні в Дрогобичі Львівської області. Як повідомив директор туристичного інформаційного центру Дрогобича Ігор Чава, вже найближчим часом тут планують зробити костюмовані екскурсії“Солеварню відвойовували протягом 5 років, восени 2019 роки над підприємством нависла загроза зникнення. Але ми знаємо, що це особливість нашого міста, а коли почали розвивати туризм на цьому об’єкті, зрозуміли, що є запит. Бізнес, влада, громада об’єдналися і зробили все, щоб її не приватизували. Там зараз новий керівник, який націлений на розвиток солеварні як підприємства та туристичного об’єкта”, – зазначив Чава.

Читати  В Італії знову продають будинки за 1 євро: що потрібно знати про розпродаж

За його словами, зараз територія солеварні не в дуже хорошому стані, але в майбутньому Дрогобицька солеварня повинна стати промислово-оздоровчим комплексом. Виробництво солі за стародавньою технологією, соляні кімнати, туристичний об’єкт, де можна доторкнутися до історії, купити сіль, пограти з дітьми в інтерактивних науково-популярних кімнатах – таким бачать новий туристичний “магніт” в Дрогобичі. Щонеділі плануються костюмовані екскурсії з можливістю долучитися до процесу варіння солі.

Читати  "Покатушки на плюшках": у Трускавці відкрили трасу для катання на тюбах

Екскурсії на солеварню відновили 21 лютого, вони проходять щодня, але за попереднім записом. Вхід безкоштовний, головна умова – купити якомога більше солі.

“Як тільки відновили екскурсії, ми не розраховували, що буде майже 300 осіб в день. В основному це туристи зі Львова, Самбора, Борислава, Стрия, Трускавця, але були і з Тернопільської та Івано-Франківської областей”, – додав Чава.

Читати  На Рівненщині презентували «родзинки» нового туристичного сезону

Дрогобицька солеварня – це одне з найстаріших діючих підприємств Східної Європи. Перша письмова згадка про дрогобицької солі зафіксовано в 1390 році, але є твердження, що видобуток солі тут була ще з XII ст., Оскільки є згадки про галицьку солі, яка поставлялася на столи київських князів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *