Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Французька круїзна компанія Ponant, яка організовує ексклюзивний відпочинок у найвіддаленіших куточках світу, анонсувала, що у своїх турах на Північний полюс, використовуватиме новий український позашляховик Sherp.Завдяки нововведенню, мандрівники, яких приваблюють унікальні крижані пейзажі, засніжені горизонти та айсберги зможуть рухатися будь-якою поверхнею – снігом, кригою чи водою.

Скільки доведеться заплатити за подорож

Проте обійдеться така подорож не дешево. Подорож до Північного полюса на комфортабельному лайнері обійдеться щонайменше у 240 тисяч гривень. Максимальна ціна за 14-денний тур – близько 650 тисяч гривень.

Читати  П'ять райських куточків на Землі, куди дуже складно потрапити туристам

Для транспортування машини від українського виробника, французи використали спеціальний трюм з окремими дверима в криголамі Le Commandant Charcot. Це круїзний корабель, який і везе туристів Арктикою. В залежності від обраного туру, мандрівники подорожують плюсом від 3 – 7 днів. Зараз на сайті перевізника представлено 67 круїзів в цьому напрямку.

Попри те, що перевізник спеціалізується також на круїзах до Ісландії та Норвегії, у компанії зазначають, що можливість дослідити регіон на Sherp’і, доступна лише туристам, які відправляються власне на Північний полюс.

Читати  На Житомирщині розробили турмаршрут королівським шляхом на велосипеді

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *