Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами
Збільшення потоку туристів до України залежить від великого спектру питань, насамперед йдеться про створення належної інфраструктури.

Про це написав міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко у Фейсбуці.“Розвиток туризму завжди потребує окремої уваги держави. В країнах, де розуміють його вагу, внесок сектору у ВВП складає близько 7-10%. Я вже не кажу про країни, де туризм – основа економіки цілих регіонів. Тим не менш, розвиток сфери залежить не тільки від промоції і розробки туристичних маршрутів. Адже для цього вже треба мати певну базу, з якою можна працювати. Або навіть повноцінні точки туристичної атракції. Зростання кількості туристів залежить від великого спектру питань, які потрібно вирішити. У першу чергу йдеться про належну інфраструктуру”, –написав Ткаченко.

Читати  Євросоюз змінив правила ввезення готівки, цінних паперів та дорогих речей

Він зазначив, що готелі з гарним сервісом мають бути не лише у великих містах, а й тих, які приваблюють туристичними “магнітами”: курортних, містах-музеях, оздоровчих центрах. Багатьом регіонам є що показати, але проблема в тому, що відсутня елементарна інфраструктура, завдяки якій їх можна зробити перлинами туристичних дестинацій чи “магнітами”.

“Нещодавно ми обговорювали з представниками провідних туристичних операторів та асоціацій саме створення таких умов для туризму. Тут є чимало викликів. Можлива приватизація чи державно-приватне партнерство для тих місць відпочинку, які все ще знаходяться в державному управлінні. Впевнений, вони змогли б засяяти новими фарбами, якби ними опікувалися приватні власники. Навчання спеціалістів та фахівців галузі, яка потребує додаткових робочих місць. Стосується насамперед освіти”, – додав міністр.

Читати  Держтуризм сприяє розбудові доріг на популярних туристичних маршрутах – Олеськів

Ще один виклик, за словами Ткаченка, – наявність готелів для будь-якого бюджету, ресторанів, кафе, розваг поблизу туристичних точок. Також створення якісного туристичного продукту, який би включав у себе всі нюанси разом із концепцією та створенням додаткових атракцій як аквапарки, розважальні проєкти тощо.

Ткаченко зазначив, що в Україні – брак даних, через які складно розрахувати сезонність, кількість туристів в окремі регіони, популярність міст. За його словами, необхідні масштабні опитування та статистика щодо сфери задля комплексного дослідження зон, аналізу земель, інфраструктури, завантаженості аеропортів.

Читати  Які вчинки пасажирів на борту літака захоплюють стюардес

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *