Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Перед тим, як вирушити в мандри, неодмінно прочитайте правила етикету та закони, яких обов’язково дотримуватсия у різних країнах. Це допоможе не потрапити в скрутну ситуацію.Користувачі ресурсу Reddit діляться кумедними та незвичними правилами поведінки, що діють в їх країнах. Дізнайтеся, що категорично заборонено робити в різних частинах світу.

Цікаві правила етикету в різних країнах

 1. В Австралії не можна підходити до небезпечних тварин: крокодилів, змій, павуків тощо. Також не можна чіпати й інших тварин, що не здаються небезпечними – багато з них перебувають на межі вимирання та охороняються законом.
 2. В Англії не можна лізти без черги – цього правила тут суворо дотримуються, порушникам можуть висловити своє невдоволення дуже категорично.
 3. В Японії потрібно знімати взуття, коли заходите в приміщення. А також тут заведено кланятися людям, які поклонилися вам.
 4. У жодній країні краще не йти на екскурсію до бідних та неблагополучних районів. Так ви демонструєте неповагу до людей, які там живуть.
 5. У Німеччині місцеві мешканці обожнюють, коли туристи пробують розмовляти із ними німецькою. Це може підняти їм настрій на цілий день.
Читати  На згадку про померлих: австралійка виготовляє ювелірні прикраси з людських останків – фото 18+

 • У Хорватії мешканці часто зобов’язані підтримувати чистоту на вулиці перед власним будинком. Тому цінуйте їх працю і не смітіть.
 • В Португалії у жодному разі не потрібно розмовляти іспанською.
 • У Фінляндії краще не наближатися надто близько до незнайомців – фіни понад усе цінують особистий простір.
 • В Аргентині вам не вдасться замовити каву з собою. У закладах тут просто немає одноразових горнят. Тому, заходячи у кафе, розслабтеся та випийте напій там.
 • У Китаї краще завжди мати з собою туалетний папір – адже у вбиральнях ви його часто не знайдете.
 • В Йорданії потрібно бути обережним з компліментами. Річ у тім, що людина може запропонувати вам предмет, який ви похвалили: годинник, брошку, сережки тощо. Звісно, від такого подарунка потрібно відмовитися.
 • В Нью-Йорку не заведено робити селфі на тлі Меморіалу жертвам трагедії 11 вересня. Ви можете зробити фото самого меморіалу, написів, але не власні світлини з веселими посмішками.
 • У Лондоні потрібно купувати квиток на метро наперед. Біля входу в метрополітен ви не знайдете місця, де його можна придбати.
 • В Ірландії заведено по черзі платити за алкоголь та їжу в пабі. Платіть, коли настане ваша черга, щоб ніхто не подумав, що ви жадібний.
 • У Кореї починати трапезу має найстарша людина. Тому не беріть виделку або палички для їжі до того, як це зробив старійшина за столом.
Читати  Карантин в Україні хочуть продовжити до листопада

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *