Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами
У Чернівецькій області лісівники починають проєктування та будівництво 3,5 кілометра дороги, яка вестиме до популярної серед туристів колишньої радіолокаційної станції “Памір” на горі Томнатик.


Про це повідомляють у пресслужбі Чернівецької ОДА.

“Карпатський держспецлісгосп має розпочати проєктування, відтак будівництво автошляху через перевал Джогул. Понад три з половиною кілометри якісного дорожнього полотна від Шепота до Верхнього Ялівця має бути облаштовано відповідно до будівельних норм та стандартів та з урахуванням потреб лісового господарства, захисту довкілля та новітніх технологій, що зробить набагато доступнішою для туристів мегапопулярну останнім часом колишню радянську військову базу “Памір” на вершині гори Томнатик”, – йдеться у повідомленні.

Читати  4 замки Закарпаття законсервують для подальшої реставрації

В обласній адміністрації зазначили, що за перших шість місяців цього року за кошти держлісгоспів відновили та відремонтували 64 кілометри лісових доріг.

Під час робочої зустрічі лісівників вирішили збирати геокоординати лісових доріг, а також створити окрему базу даних і сервісу для паспортизації їхньої мережі.

“Виконання таких важливих робіт дасть змогу якісно планувати та комплексно розбудовувати гірські автошляхи спільно із зонами відпочинку, туристичними маршрутами”, – додали у Чернівецькій ОДА.

Читати  ТОП-5 національних парків України: куди поїхати у вихідні

Отже, найближчим часом лісівники Буковини розпочнуть оцифрування мережі підвідомчих автошляхів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *