Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Уряд Великої Британії може запровадити штрафи для тих громадян, які намагатимуться виїхати за кордон без поважної причини, зокрема у відпустку. Нововведення повинне набути чинності 29 березня.Депутатам британського парламенту пропонують ухвалити такі зміни для того, щоб запобігти поширенню COVID-19. Водночас вони передбачають, що акції протесту вважатимуться винятком із загальної заборони масових зібрань.

Прем’єр-міністр Борис Джонсон заявив, що “занадто рано” встановлювати на літо нові правила в’їзду за кордон. За його словами, уряд сподівається отримати більше інформації до 5 квітня.

Читати  Скільки часу триває найдовший переліт у світі і як пасажири розважаються на борту

Багато людей дійсно хочуть знати, що відбуватиметься у період свят, і я знаю, що це дуже важливо і цікаво, — сказав він під час пресконференції.

Зазначається, що згідно з нинішнім планом послаблення обмежень, британці зможуть виїхати за кордон на відпочинок з 17 травня, однак, залежно від епідеміологічної ситуації, розклад може змінитися. Запровадження штрафу у розмірі 5 000 фунтів пов’язане з черговим сплеском коронавірусу в Європі, а також повільному поширенню вакцин у країнах.

Читати  Держтуризм створить пошуковий ресурс для дослідження родоводу – Олеськів

Голосування щодо цих законопроєктів призначене на найближчий четвер. Якщо їх затвердять, то вони набудуть чинності з 29 березня. Хоча їх термін дії до 30 червня, Міністр охорони здоров’я Метт Генкок припустив, що іноземні канікули можуть бути дозволені й раніше цієї дати.

За яких умов можна виїхати за кордон?

  • робота
  • волонтерство
  • освіта
  • догляд за дітьми або їх народження
  • медичні потреби
  • переїзд, продаж або оренда майна
  • відвідування весілля або похорону
Читати  Відпустка з динозаврами: у США можна забронювати житло у стилі Парку Юрського періоду

Заборона не поширюється на тих, хто подорожує до загальної тревел-зони Нормандських островів, острова Мен та Республіки Ірландія – якщо це не кінцевий пункт призначення.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *