Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами
Управління культури та туризму Чернігівської міської ради спільно з національним телеком-оператором «Київстар» уже два роки поспіль розвиває туристичну галузь регіону завдяки аналітичним даним Big Data.


Про це повідомили в пресслужбі оператора.

«Уже протягом двох років моніторинг потоків міграції населення, який будується на основі даних Київстар, допомагає Управлінню культури та туризму Чернігівської міської ради вивчати свою цільову аудиторію, її поведінку у певні проміжки часу та, спираючись на інформацію аналітичних звітів, планувати відповідну маркетингову стратегію, готувати кваліфікований персонал і розвивати інфраструктуру», – йдеться у повідомленні.

Зокрема, за інформацією пресслужби, аналітичні дані про відвідування Чернігова туристами з інших країн, що надає Вig Data від Київстар, вплинули на зміну орієнтирів у підготовці інформації іноземними мовами, за яку відповідає комунальна установа «Туристичний інформаційний центр». А точні дані щодо загальної кількості туристів сприяли організації та проведенню навчань в сертифікованих школах гідів.

Читати  Перший внутрішній рейс: Bees Airline запускає польоти із Києва до іншого українського міста

Оцінюючи аналітичні дані від Київстар за два роки, Управління культури та туризму Чернігівської міської ради дійшло висновку, що «пікові» активності туристичних відвідувань міста доводяться на червень, серпень та жовтень – кількість туристів у ці місяці зростає у декілька разів порівняно з місяцями найменшої активності.

При цьому гостей з України у пікові періоди – понад 216 тис. осіб у червні, майже 175 тис. у серпні та близько 150 тис. осіб у жовтні, а іноземців – 6,6 тис. осіб у червні, майже 8 тис. у серпні та 5,3 тис. осіб у жовтні.

Читати  Українці можуть заощадити до 400 гривень на авіаквитках: новий проєкт від e-bilet.com.ua

Зазначається, що отримана інформація дозволила місту переглянути календар подій для містян та гостей Чернігова, щоб запланувати найцікавіші заходи на найбільш активні періоди.

За даними досліджень, потягом 2020 року Чернігів відвідало понад 1,2 млн гостей-абонентів Київстар з Київської, Сумської, Дніпропетровської та Харківської областей України. Найбільша кількість українських туристів приїздила з м. Київ. Саме кияни виявилися постійними відвідувачами Чернігова – міста легенд у коротких турах, влаштованих на вихідні дні.

При цьому лише за 11 місяців 2021 року кількість туристів уже сягнула позначки у майже 1,6 млн осіб. Старовинне місто приймало гостей з Києва та Київської області, Сумщини, Харківщини, Полтавщини, Львівщини, Запоріжжя, Дніпра та Дніпропетровської області.

Читати  На перспективу: чому варто сідати у літак одним із перших

За інформацією Київстар, регулярна статистична аналітика оператора дозволяє місцевій владі аргументовано коригувати маркетингову політику туристичних напрямків, щоб посилити її там, звідки зараз до Чернігова їдуть найменше, та привабити з цих областей нових туристів. А також планувати розвиток інфраструктури міста, появу нових туристичних маршрутів та об’єктів, створення зручної логістики для поїздок тощо.

У пресслужбі зауважили, що для аналізу туристичної галузі регіону використовувалися виключно узагальнені та неперсоніфіковані дані щодо телеком-поведінки абонентів в мережі Київстар за 2020-2021 рр.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *