Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Уряд Індії вирішив надати півмільйона віз мандрівникам безкоштовно. Таким чином хочуть допомогти туристичній галузі, яка постраждала від коронавірусу.Унікальна можливість діятиме до 31 березня 2022 року або ж до того моменту, допоки не закінчиться пільгові візи.

Що відомо про безкоштовні візи в Індію

Ініціативу анонсувала міністр фінансів Індії Нірмала Сітхараман. Її створили в рамках пакету фінансових пільг для туристичної галузі. В уряді сподіваються, що півмільйона віз частково покриють збитки та своїм прикладом заохотять інших мандрівників відвідати цю країну. Пільгова віза буде доступна для туристів лише один раз.

Читати  "ДахаБраха" виступлять у Чехії: час та місце події

До пандемії вартість туристичних віз в Індії коливались від $10 до $80. Вона залежала від строків перебування та кількості в’їздів. Проте у березні 2020 року уряд країни припинив дію усіх віз, які вже видали, та зупинила продаж.

У 2019 році цю країну відвідало близько 11 мільйонів туристів. Вони витратили понад 30 млрд доларів на відпочинок та бізнес. В середньому туристи проводили 21 день та витрачали близько 34 доларів на день.

Читати  Туристи і далі можуть безкоштовно обирати місця заздалегідь: у SkyUp уточнили нові умови

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *