Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

У Німеччині другий рік поспіль скасували найвідоміший фестиваль пива “Октоберфест” через пандемію COVID-19. Але місцеві ресторатори організували свій, альтернативний захід.У Мюнхені не сподіваються, що альтернативний фестиваль привабить велику кількість туристів. Проте власники пабів та ресторанів вирішили не скасовувати традиційне дійство.

“Октоберфест” в умовах пандемії

Баварський фестиваль пива, який приваблює мільйони відвідувачів з усього світу, є, мабуть, найвідомішою подією Німеччини. Цьогоріч він – неофіційний, стриманий, альтернативний. “Октоберфест” (Wirtshauswiesn) у Мюнхені розпочався як завжди, у суботу, 18 вересня та триватиме до 3 жовтня.

Читати  10 цікавих фактів про Намібію, які варто знати туристам

Місцеві ресторани та паби навколо Мюнхена планують прикрасити свої заклади у стилі знаменитих наметів, які встановлені на Терезієнвізе – місці проведення “Октоберфесту”.

Для тих, хто фізично не може перебувати в Мюнхені, організували онлайн-тури Wiesn, які дозволяють шанувальникам дізнатись більше про подію та святкувати віддалено.

Мюнхенські чиновники сподіваються, що “Октоберфест” повернеться у 2022 році. Проте ймовірно, невакцинованим вхід буде заборонено.

Читати  Свірзький замок відкривається для туристів: що треба знати про умови екскурсії

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *