Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Протягом останніх чотирьох років Фінляндія очолювала рейтинг найщасливіших країн світу. Зважаючи на пандемію COVID-19, збереження цього титулу у 2021 році стало значним досягненням.То ж що впливає на такий оптимізм населення? Красиві пейзажі, спокійний спосіб життя, низький рівень злочинності, досконала система освіти? Чи все у комплексі? Відповідь варто шукати безпосередньо у Фінляндії.

Наразі Фінляндія відкрита для всіх мандрівників із ЄС та Шенгенської зони, а також для щеплених мандрівників із решти країн світу. Тож приводів відвідати цю країну стало ще більше.

Причина 1. Дослідити Гельсінкі

Читати  Нова транскордонна стежка познайомить туристів із лісовим світом країн Балтії

У Гельсінкі проживає близько 1,5 мільйонів осіб, тому не дивно, що це важлива відправна точка для будь-якого мандрівника. Регіон славиться поєднанням культур – тут можна знайти понад 30 архітектурних стилів.

В архітектурі переважають камінь та дерево. Особлива увага приділяється природному освітленню, що пояснюється дефіцитом сонячного світла у північному кліматі.

Мандрівникам радять відвідати Кафедральний собор на Сенатській площі, Каплицю тиші Камппі, пам’ятник Сібеліусу, обійти центральні площі, традиційні сауни, а також численні музеї.

У цьому місті чітко відчувається поєднання різноманітних культур,
– ділиться спостереженнями науковиця Лотта Лунасмері з Гельсінського університету.

Читати  Знижки на авіаквитки до 50%: МАУ влаштувала для своїх клієнтів великий весняний розпродаж

Тож кожен зможе знайти тут щось своє.

Причина 2. Познайомитися з Арктикою

Арктичну Фінляндію варто відвідати у різні пори року. Влітку впродовж сонячних днів відкривається можливість для активного відпочинку, включаючи піші прогулянки та споглядання за дикою природою. Крім того, саме тут розташоване село Санта-Клауса, яке відкрите для відвідувачів навіть у розпал літа.

Причина 3. Побачити північне сяйво

Арктичний регіон також популярний восени, взимку та навесні. Однією з основних причин є північне сяйво. Побачити це захопливе видовище можна практично щодня у районах Рованіємі, Кильписъярви та Соданкюля.

Читати  Яких місць у літаку варто уникати, щоб не змерзнути: досвід стюардеси

А якщо при цьому ви хочете ще й комфортно відпочити, оберіть ночівлю в іглу зі скляним куполом та затишним інтер’єром.

Причина 4. Дослідити природу Лейкленда

Район Озерного краю, де знаходяться десятки тисяч озер та пагорбів, популярний серед фінів, які з’їжджаються сюди, щоб возз’єднатися з природою. Якщо ви теж вирішите розслабитися у Фінляндії, радимо забронювати будинок з видом на озеро та знамениту фінську сауну.

Причина 5. Відкрити для себе незвідані раніше архіпелаги

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *