Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Франція

У Франції заборонено називати свинок іменем Наполеон. Будь-то декоративний домашній улюбленець чи звичайна тваринка на фермі – якщо правоохоронці дізнаються, що ви кличете свиню іменем великого завойовника та імператора, то вам випишуть чималий штраф.Швейцарія

Ще один цікавий закон, який стосується свинок, однак цього разу винятково морських, діє у Швейцарії. Тут заборонено мати лише одну морську свинку, адже вони є соціальними тваринами, і потребують щонайменше ще одного компаньйона свого виду. Якщо у вас лише один такий домашній улюбленець у Швейцарії, то вам може навіть загрожувати позбавлення волі, адже це прирівнюють до жорстокого поводження з тваринами.

Читати  Північна Македонія профінансує подорожі своїх громадян

Мальта

Мешкаючи чи подорожуючи на Мальту, слід добре задуматись, з якою інтенсивністю та виразом обличчя ви біжите. Тут діє закон, який забороняє “агресивний біг” вздовж вулиць, на яких розташовані будівлі державних установ. Законодавці Мальти вбачають в цьому загрозу державного суверенітету та можливість теракту.

Польща

У Польщі заборонено носити одяг із зображенням мультяшного персонажа Вінні Пуха. Це стосується прогулянок поблизу шкіл, дитячих садків та майданчиків. Причина – герой мультика не носить штанів, і тим самим, на думку законодавців, пропагує нездорову поведінку.

Читати  Запальна Ібіца чи приголомшлива Барселона: які локації Іспанії варто побачити хоч раз у житті

Румунія

В Румунії заборонено бути мертвим більше одного року. Як би це абсурдно не звучало, у 2016 році одного з громадян Румунії оголосили загиблим, однак у 2018 році чоловік прийшов до суду з метою скасувати свою смерть. Представники феміди відмовили румуну у його проханні, опираючись на те, що він “надто довго був визнаний мертвим”.

Читати  Як змінилась Львівщина за 30 років Незалежності: скільки в області людей та як вони живуть

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *