Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

За цей рік Львів відвідали 2,5 млн туристів. Найбільше туристів, які відвідали Львів цього року, були з України. Зокрема, за рік до Львові приїхали 2,5 млн туристів.

Такі дані оприлюднило управління туризму Львівської міської ради. Згідно з даними, з інших міст України Львів відвідали 35,7% туристів, що майже на 10% менше, ніж торік, натомість із Польщі туристів побільшало на 2%, до 18,3%, з Білорусі – 6,6%, з Туреччини – 6,2%, з Німеччини – 5,4%, з Великобританії – 3%, з Литви – 2,7%, з США – 2,5%. По 1% туристів з Канади, Ізраїлю та Австрії цього року також відвідали Львів, передає tvoemisto.tv.

Читати  Хлопця посадили до в'язниці за незвичне фото на відпочинку в Єгипті

Найбільше туристів (45,8%) приїхали до Львова потягом або прилетіли літаком (30,8%). Також охочі побачити Львів добирались на машині (11,8%) або автобусом (11,6%). Майже однакова кількість туристів обирали проживання у апартаментах, хостелах та готелях.

Найчастіше туристи відвідували у Львові каплицю Боїмів, Домініканський собор, костел Єзуїтів, Латинську катедру та ратушу, а новими туристичними локаціями став Меморіал героїв Небесної Сотні, Митрополичі сади та будівля львівської прокуратури. Цього року Туристичний офіс продав 843 картки Lviv City Cart.

Читати  Як гарантовано отримати місце біля вікна в літаку

95,5% туристів рекомендують знайомим відвідати Львів й у середному самі перебували тут 3,8 дні, витрачаючи за день 94 євро. Порівняно з минулим роком, цей показник зріс на 21%.

Із п’яти можливих індекс задоволеності туристичними послугами відвідувачі Львова визначили на рівні 4,4, а туристичної привабливості – 4,8. У 2019 році вперше відвідали Львів 52% від усіх туристів й повернулись знову 48%.

Читати  Запрацював безвіз між Україною та Північної Македонією

Туристичний збір цього року становить понад 10 тис. грн, що порівняно на третину більше, ніж торік. А до міського бюджету завдяки туристам перераховано понад 196 тис. грн.

Share:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *