Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Як повідомляє «Європейська правда», про це пише болгарське видання БГНЕС.

Працівники туристичних компаній заявили, що збираються «закрити офіси і вийти на протести», зокрема, заблокувати головну дорогу до Варни.

Зазначається, що рішення про скасування тестів міністр туризму Мар’яна Ніколова прийняла після зустрічі з туристичною індустрією на Сонячному березі.

Читати  Чому задзвонити Біг-Бену буде коштувати $ 650 000 на початку Brexit

В той же час міністр оголосила, що до кінця активного літнього сезону будуть діяти два готелі для іноземних громадян, які контактували з хворими та потребують карантину в Болгарії.

Один готель під назвою «Golden Horn» розташований на Сонячному березі і має місткість 120 номерів, другий – готель «Del Mar» на Золотих пісках з приблизно 30 номерами.

«На даний момент моя позиція полягає в тому, що це потрібно забезпечити за рахунок держави, бо уявіть, якщо ми маємо іноземних туристів і вони приїхали б за цих умов, яка була б для них плутанина. Не думаю, що у нас буде дуже велика кількість пацієнтів, тому я зараз веду переговори щодо фінансового страхування цих людей», — сказала Ніколова.

Читати  Що можна провозити у літаку

Міністр також оголосила, що серед невідкладних заходів допомоги туристичній галузі буде 50-відсоткове зниження орендної плати для всіх об’єктів, що управляються на території Сонячного берега, а орендна плата для об’єктів, які взагалі не вдалося відкрити через пандемію, буде повністю скасована.

Зазначимо, що лише два дні тому МЗС Болгарії оприлюднило інформацію про те, що громадяни України з 30 липня можуть в’їжджати лише за умови наявності негативного тесту на коронавірус, зробленого не пізніше ніж за 72 години до прибуття.

Читати  "Укрзалізниця" запустила нову послугу для пасажирів: як користуватися
Share:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *