Контактна інформація

04050, Україна, м.Київ
метро Лукьянівська
вул. Юрія Ільєнко 5б

Зв'язок з нами

Більшість курортів мають свій характер і стиль, не кажучи вже про незрівнянні засніжені вершини. Тому вибирайте відповідно до ваших особистих смаків на лижному відпочинку – ви не будете розчаровані на будь-якому з них.Церматт, Швейцарія

Завдяки своїй унікальній локації Церматт став одним з найпрестижніших курортів Швейцарії, куди з’їжджаються туристи з усього світу, щоб покататися на лижах і сноуборді. Він не раз визнавався найкращим гірськолижним курортом у світі різними рейтинговими компаніями, у тому числі престижною організацією “The Best of the Alps”.

Церматт як гірськолижний курорт має масу переваг перед іншими схожими об’єктами. Саме тут розкинулися найдовші траси, сумарною довжиною 310 кілометрів. Курорт оснащений зручними підйомниками, що проходять по висоті від 1600 до 3800 метрів. Важливим плюсом Церматта є його цілорічний доступ до гірськолижних трас.

Читати  Куди поїхати на 8 березня: три бюджетних напрямки в Україні

Куршевель, Франція

Висококласний Куршевель – це 150 кілометрів гірськолижної місцевості, 58 ліфтів, які досягають рівня початківців, проміжних і просунутих трас. На курорті є один халф-пайп, один сноупарк, понад 500 снігових гармат і 65 підйомників; найдовша траса Куршевеля досягає 3,9 кілометра – словом, можливостей для катання тут “позаочі”.

Якщо ж ви хочете дослідити місцевість, то Куршевель з’єднаний з іншими курортами Les 3 Vallées – це найбільший гірськолижний регіон з 600 кілометрами взаємопов’язаних лижних трас і чотирьох льодовиків. Кожен з них має дещо іншу атмосферу.

Кортіна-д’Ампеццо, Італія

П’ять рваних піків Cinque Torri підіймаються з розкішного міста Кортіна-д’Ампеццо, даючи йому не тільки привабливість чудових лиж, але і красиву обстановку. І після того, як в 1956 році тут проходили зимові Олімпійські ігри, – люди почали масово їхати сюди. Разом із гірськими лижами Cortina пропонує милі мальовничих лижних трас для бігових лиж, бігову прогулянку й Олімпійський каток для фігуристів.

Читати  Мандруємо на свята: найбільш засніжені міста Європи для зимової подорожі

На курорті є 140 кілометрів трас, розташованих на висотах від 1224 до 3000 метрів. До послуг гірськолижників – 6 фунікулерів, 27 крісельних і 20 бугельних підйомників. Траси курорту входять в єдиний абонемент (ski-pass) Доломітових Альп, який об’єднує 12 курортів.

Кітцбюель, Австрія

Особливу популярність він здобув завдяки гонці Hahnenkamm – найвидовищнішому етапу Кубка світу з гірськолижного спорту, який щорічно проходить тут.

У великій зоні катання з перепадом висот від 800 до 2000 метрів розташовані близько 170 кілометрів гірськолижних трас і понад 50 підйомників. Курорт пропонує різноманітні можливості для занять спортом на тлі казкових альпійських ландшафтів як взимку, так і влітку.

Читати  Найкращі країни для подорожей у 2021: популярний travel-журнал провів опитування – рейтинг

Шамоні, Франція

Популярний гірськолижний курорт на кордоні Франції та Швейцарії. Саме тут в 1924 році пройшли перші зимові Олімпійські Ігри. З того часу місто змінилося. Любителів активного відпочинку приваблює різноманітність схилів і дух старовинного гірськолижного курорту – теплий затишок рублених будиночків, засніжені вершини й атмосфера вічного свята.

Саме містечко розташоване в невеликій долині на висоті 1000 – 1200 метрів над рівнем моря, але всі зони катання розкинулись на висоті понад 2000 метрів. Тут більше ніж 70 трас різного рівня складності, працюють кілька десятків підйомників, є халф-пайп.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *